Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok olyan férfival, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan férfival, aki első randin benyög egy olyat, hogy "szerinte a háború jó dolog, mert fenntartja az 1:1-es nemek arányát"?

Figyelt kérdés

Végül is ha valakinek ez nem tetszik, akkor az egész természetanyánk ökoszisztémájának működését ítéli el. Ugyanis az, hogy minden 100 lány gyerekre 106-107 születik (anélkül hogy bármivel is manipulálnák a magzat nemét), ez a természet szüleménye és nem is ok nélkül. Az évezredek során szinte állandók voltak a háborúk, így a nemek arányát is a háborúkkal kalkulálta, mint természetes adott tényezővel.

Most nekünk modern embereknek újszerű ez a hábszi a szomszédban. Mivel már nagyon régóta békében élünk, holott a természet ettől függetlenül nem változott meg, azért születik több férfi, mert alapnak tekinti a természetanyánk a háborút. Eddig jól jártak a nők a békével, mert így dőzsölhettek a sok férfiban, gúnyolhatták azokat akiknek nem jut nő emiatt, "incel"-nek nevezték el őket.

De ha egy férfi randin akivel ismerkedtek, az elmondja erről a véleményét ami hasonló a fent megfogalmazotthoz, akkor emiatt ejtenétek?



2023. júl. 18. 09:56
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Ezt egyetemen tanultuk, hogy a nemek aránya azért ilyen, mert a természet akklimatizálódott ahhoz, hogy amióta létezik ember mindig vannak háborúk kisebb megszakításokkal, és zömmel a férfiak lesznek az áldozatok. Ezért születik több fiú gyerek.

Akkor az egyetemen is hülyeséget tanítottak?

2023. júl. 18. 11:48
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Melyik egyetem melyik szakán hallottál ilyen badarságot?
2023. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket küldeném szívem szerint a frontra első vonalba. Ott legyen ekkora az arc. De ezek jellemzően csak vizipisztolyt fogtak még csak életükben, fogalmuk sincs a háború természetéről.
2023. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Ez miért lenne badarság? Ha tanultál volna történelmet tudhatnád, hogy már az őskori leleteknél is dárda nyomokat találtak sok lelet koponyájában, ami arra utal, hogy már az őskorban is voltak háborúk.

Szóval a háború nem egy kivételes állapot, pont hogy a béke az. Jelenleg elfogadott tény, hogy a háború egyfajta alapvető emberi szükséglet. Ezért lőtte be így a nemek arányát is a természet.

Nézd meg a Fegyvernepper c. filmet ha okosabb akarsz lenni a témában.

2023. júl. 18. 12:06
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudta a természet, hogy a férfiak fognak harcolni? Mi a helyzet a matriarchális törzsekkel? És még egyszer: milyen egyetemen tanultad ezt?
2023. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, alapdiplomám van régészetből és mesterdiplomám művészettörténetből; hidd el, több történelmet tanultam, mint te valaha. Ennek fényében állítottam, hogy badarság, amit írtál és ont ezért kérdeztem, hogy mégis melyik egyetem melyik szakán hallottad ezt (bár érdekes módon erre nem voltál hajlandó válaszolni).

Azt mindenki tudja, hogy már az őskorban is háborúztak az emberek, bár tegyük hozzá, hogy a dárdákat főleg vadászatra használták. Még az állatok között is vannak mondhatni háborúk, amikor például kettő falka küzd meg egy területért. Ennek viszont semmi köze ahhoz, amit a kérdésedben írtál.

(#12)

2023. júl. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem valamit nagyon félreértettél.
2023. júl. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezt melyik egyetemen tanították? Azért hülyeség, amit már leírtak. Fiatal felnőtt korra háború nélkül is kiegyenlítődik a nemek aránya. Nem fogok valami szar filmet megnézni, ha jártál egyetemre akkor tudod mi számít hiteles forrásnak.

Amúgy mi az, hogy nekünk újdonság a háború a szomszédban? Max neked. Délszláv hábszi mond valamit? Vagy azt nem tanították a habiszti egyetemen?

2023. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is kíváncsi lennék arra az egyetemi szakra, ahol ezeket tanítják. A Kodolányi az, ugye? :D


Ha már számonkéred máson a törit, akkor megsúgom a “nagyon régóta nem volt háború” kommentedre, hogy nemrég volt a délszláv háború is…

2023. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Akkor hülyeséget tanítottak.
2023. júl. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!