Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg amiatt tört ki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg amiatt tört ki az orosz-ukrán háború, mert ott is felborult a nemek aránya? Ha igen, akkor ennyi erővel bőven itt is kitörhetne, mert ez a helyzet

Figyelt kérdés
Magyarországon is az van, hogy brutálisan rengeteg férfinak nem jut társ, szimplán azért, mert sokkal több a férfi abban a korosztályban ahol a legtöbben társat keresnek. Tehát akkor ennyi erővel már itt is adottak lennének egy háború feltételei, már ha igaz, hogy az orosz-ukrán háború amiatt tört ki. Ha jól tudom nincs ennél logikusabb, megalapozottabb magyarázat jelenleg.
2023. márc. 3. 12:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Az azért robbant ki mert Putyin bácsinak a maradék kevés is elment otthonról.
2023. márc. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
16%

En ugy tudom amerika akart volna ukránba amerikai politikusokat asszem igy kezukbe kerult volna a foldoki tengerrel egyutt a gáz is azaz befolyásuk lett volna arra. Az ukranok meg be is fogadták a politikájukba az amerikai begolyást.

Na ez nem tetszett Putyinnak.

2023. márc. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
13%
*befolyást
2023. márc. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Rosszul tudod, nem emiatt tört ki, a kérdésedbe rejtett tényállítás valótlan.
2023. márc. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Olyan vagy mint a laposföld hívők XD Amíg nem láttam őket a saját szememmel, el sem hittem, hogy ennyire retardált idióták tényleg léteznek =D
2023. márc. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Az biztos, hogy neked meg a fajtádnak kimondottan jót tenne egy pár nap a fronton.
2023. márc. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
#6 lehetőleg a vonal orosz oldalán :D Hátha kap anyja egy Ladát XD
2023. márc. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

Jajistenem, takaodj már ezzel a hülyeséggel.

Ha férfitöbblet lenne, nem lenne ennyi szingli nő. De rengeteg a szingli nő, neked mégsincs senkid, mert egy felelősséget nem vállaló szerencsétlen vagy.


A háborúnak meg semmi köze a te nyomorodhoz.

2023. márc. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%

Azert tört ki, mert putyi bacsi vissza akarja csinalni a Szovjetúniót. Vagy legalábbis Ukrajna kellene neki.

Nálunk max azert fog kitörni, mert a mi köpcös törpénk az öreg törpe f.szát szopja, es ez az Unionak meg Amerikanak nem tetszik.

2023. márc. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem mindenki másképp tudja, hogy miért tört ki.

Az biztos, hogy az USA vastagon benne van. Az is, hogy Ukrajna csak színtere az USA-Oroszország meccsnek. Az is igaz, hogy Putyint élteti az ukrajnai orosz kisebbség, akikkel elég cudarul bánt az ukrán kormány. Az is, hogy az oroszok nem nézték jó szemmel, hogy a határra akar telepíteni a NATO (=USA) nagy hatótávolságú fegyvereket.

A gazdasági összefüggésekbe bele se megyek.

De az az egy egészen biztos, hogy az az 1% férfitöbblet egyik szereplőt se érdekli.

2023. márc. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!