Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az a fizetés/jövedelemszint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a fizetés/jövedelemszint ami alatt cinkes a csajozás.havi nettóban. Én 400 netto körül keresek és egy csöves szar lehetek a lányok/nök szemében…mi a véleményetek, milyen jövedelem az ami alatt nem szalonkéoes valaki lányoknál?

Figyelt kérdés

2023. júl. 17. 21:08
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
83%

De sok hülye ember van ittenkém.. :-DD

Én valahogy soha nem azzal kezdtem az ismerkedést hogy,

hé baby, milyen kocsid,fizud,kecód van..

Aki végül el vett, gyakorlatilag még ágya se volt,csak egy matraca..

Közben lett volna olyan aki most milliárdos vállalkozó..

Még se bántam meg, még ha nehezebb is sok pénz nélkül élni,

de az igazi szerelemhez rohadtul nem kell.

2023. júl. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%
31. Hogy kell ezt csinálni egynővel?
2023. júl. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Minden azon múlik, hogy az illető nőnek mik a céljai..

Én nagyon gázos családban éltem, szóval szeretetéhség az volt bennem rendesen...

Már fiatalon is arra vágytam hogy valakinek fontos legyek,

és ezt ki is mutassa felém..

Benne is meg volt ez,szerintem ettől lett ilyen erős a kapcsolatunk..

Nyilván sokkal könnyebb ha ez fiatalon zajlik, mert akkor még

nem nézi az ember az anyagiakat,egzisztenciát..

De nem lehetetlen az most se,csak meg kell találni azt aki

tényleg kapcsolatra vágyik, és komolyan, nem csak unaloműzésből

ismerkedik, és nem is akar át lépni a kis komfortzónáján.

2023. júl. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
76%
Soha nem néztem a pasi jövedelmét. A férjemnek egy váltás ruhája sem volt, a fizetése kevesebb volt, mint az enyém, nem beszélve a válással járó veszteségekről. Nem volt sem lakása, sem autója, nekem mégis ő kellett, együtt szereztünk meg mindent. Megtehettem volna én is, hogy beleülök a készbe, volt rá lehetőségem. Nem mindenki parazita.
2023. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
76%
Van két ismerős is, 35 éves pasi és 32 éves nő, pasi szakiskolában oktat 320 nettóért, de a párja orvosnő, akinek ugye közben drasztikusan emelkedett a bére az elmúlt években (pár éve hasonló volt, mint a tanároké, pár 10 ezerrel volt csak több), így már kb dupla annyit keres, mint a pasi, ha nem többet. Azóta is együtt vannak. Másik, 47 éves pasi, 51 éves nő, pasi karbantartó, nő szintén orvos, főorvos. Sokszorosát keresi, mint a párja. 3 éve volt az esküvőjük. Azóta is együtt vannak. Ha valaki nem hiszi, írjon priviben és küldöm a facebook adatlapokat.
2023. júl. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!