Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az a fizetés/jövedelemszint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a fizetés/jövedelemszint ami alatt cinkes a csajozás.havi nettóban. Én 400 netto körül keresek és egy csöves szar lehetek a lányok/nök szemében…mi a véleményetek, milyen jövedelem az ami alatt nem szalonkéoes valaki lányoknál?

Figyelt kérdés

2023. júl. 17. 21:08
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
88%

Istenem, annyira vicces, amikor felnőtt emberek minden sikertelenségüket az anyagiakra fogják.

Nem gondoltal még bele, hogy krva szar helyen/közegben ismerkedsz, ha folyamatosan abba a női csoportba botlasz, akinek a jövedelmed ilyen mértékben számít ? :D

Nyilván nem, hiszen ha 5-10-20-400 nőnél beprobalkoztal és mindegyik nyilván a kereseted miatt utasított el, akkor a Zösszes nőnek számít a pénz…

2023. júl. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
15%

#17,19

Próbáltál mostanában tinderezni?Egyből csekkolja a nagyja a dolgokat. Kérdések: Mit dolgozol?Hol laksz? Tiéd a lakás? Van autód? Stb. Ezt kb az első 3 percben.

2023. júl. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
3%

23

South Park...én értettem


22

Én telt alkatu vagyok, (nem extrém módon) de nem XS.es a méretem) és kb. netto 1M.et várok el. (Én kicsivel több mint a felét keresem ennek! Az ok egyszerü: Szeretnék családot, gyereket. Márpedig ez netto 400 bol nem menne. De ezt az alapszintet eddig mindenkinek sikerult megugrania...Netto 400 az nagyon kevés.

2023. júl. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Hát sok sikert…)
2023. júl. 18. 08:07
 25/35 anonim ***** válasza:
81%
Kevesebbet keresek, mint te, de eddig egyetlen csajt se érdekelt a fizetésem. Bocs, hogy ezt mondom, de a h*lye fejedben van a baj, nem a fizetésedben.
2023. júl. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
16%

26

Köszi, mar sikerult. (Vőlegényem van) a kerdésre feleltem csak, hogy mi a minimum elvarás!

2023. júl. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ilyen nincs. Nekem van rendőr, ápló, tűzoltó, tanár, vegyész stb ismerősöm, egyik sem egy nettó 7-800 ezres szakma, mégis mindnek etek közül van barátnője vagy feleséges, soknak gyereke is. Ja és nem Tankaranka nők.
2023. júl. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
0%

28

Telt alkatu vagyok, és 6-800 alatt szoban sem allok senkivel...eddig nem volt gondom az ismerkedéssel

2023. júl. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Jólvan a kövér lányok esetében megértem amúgy ezt a netto 600 ezres dolgot mivel nagyon magas az élelmiszerárak inflációja… de amugy tényleg szeretnék egy teljes képet kapni arról hogy mi az a jövedelem ami már nem cinkes a csajozásnál ha szóba kerül..
2023. júl. 21. 05:16
 30/35 anonim ***** válasza:

A vékony (legjobb)baratnőm pl.60p és felette ugyanúgy

Nem ettől függ. Egyebként jóval tobbet eszik mint én.

2023. júl. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!