Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az a fizetés/jövedelemszint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a fizetés/jövedelemszint ami alatt cinkes a csajozás.havi nettóban. Én 400 netto körül keresek és egy csöves szar lehetek a lányok/nök szemében…mi a véleményetek, milyen jövedelem az ami alatt nem szalonkéoes valaki lányoknál?

Figyelt kérdés

2023. júl. 17. 21:08
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
79%

Kérdezz meg egy párkapcsolatban élő mentőst,rendőrt,ápolót,postást,pedagógust, egyéb állami szférában dolgozót.


Értsd már meg, hogy nem az anyagi javaid vagy annak hiánya miatt nincs párod.

2023. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Dehogynem. Ezek az emberek mind régröl/kamasz korból ismerik a párjuk…na de ismerkedni felnöttként depriváltként…az más
2023. júl. 17. 22:13
 13/35 anonim ***** válasza:
74%

Neked mindegy, mennyi a havi nettód, nem lesz kapcsolatod.

Indoklás: incel vagy.

2023. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
12%
Veled kérdező nem csak a csóróság a probléma! De hogy a kérdésedre is válaszoljak ; ha megfelel egy átlagos duci nő akkor elég ha 600-700 ezer nettód megvan. Ha jobb nőt akarsz akkor fel kell venned a versenyt a vállalkozókkal , orvosokkal , ügyvédekkel vagy épp gazdag család elkényeztetett milliomos csemetéivel mert ezeknek is mind a csinos nő a célcsoport. És őket fogják választani nem a 400 nettós atlagmelóst.
2023. júl. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Az átlagos kövér nöhöz is 600 ezer kell akkor kössz maradok a kurvázásnál)))
2023. júl. 17. 23:01
 16/35 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező

Nem azért nincs nőd, mert 400at keresel, hiszen így is többet keresel, mint a magyarok többsége.

Azért nincs nőd, emrt egy felszínes gyökér vagy.

Menj el prostizni, oda pont elég az, amit a nőkről gondolsz. Máshova sajnos kevés.

2023. júl. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
85%

#12

Nem igaz, én is 200 körül keresek, 30 éves vagyok, a most 26 éves párommal 2022 januárjában jöttünk össze. Se nem kövér, se nem ronda; mutatós, vékony, gyerektelen, koránál fiatalosabb nő. Ráadásul mindent felezünk, ami közös (rezsi, Digi, telefon, bevásárlások). Kivéve az apróbb gesztusokat (mint pl. egy kávé- vagy vacsorameghívás). Az autóját magának fizeti, nekem csak bringám van ami saját, én csak édesanyám autóját használom néha (vagyis egész gyakran), aki gyalog 8 percre lakik tőlünk. A legelső nőmmel (akivel elvesztettem a szüzességem) 19 évesen jöttünk össze, és volt már olyan nőm is (pár évvel idősebb), akinek részben én laktam a lakásában, és neki volt autója, nekem meg nem. Ő tanítgatott vezetni is anno. Rajtuk kívül is voltak még exeim (hosszabb távúak), meg rengeteg ismerkedésem is volt, de egyszer se jött fel ez a 'ki mennyit keres' téma.

Most kapok végre az alkalmon és megkérdezem: ti, akik ilyenek nettó jövedelmes kérdéseket kérdeztek, honnan a büdös francból veszitek, hogy pl. a 400 ezres fizutok miatt vagytok sikertelenek a nőknél? Mégis honnan a túróból tudná a randipartnered, hogy te mennyit keresel, miközben ez tabutéma az emberek bő többségénél?? De tényleg, ép ésszel nem fogom fel ezeket a kérdéseket, nem értem, miből következtettek erre, hogy a pénz miatt nem kelletek? Erre válaszolj, tényleg kíváncsi vagyok erre, mert nem értem, az ilyenek mire alapozzák ezt, hogy a jövedelem vagy az anyagiak a probléma (és nem csak erre kenik rá).

Felhúznak ezek a kérdések rohadtul.

2023. júl. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell kereset a csajozáshoz. Nekem most lett valakim, aki nagyon vágyik rám, pedig nincs melóm.
2023. júl. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
77%

#17 folyt.:

Két eshetőséget tudok elképzelni, mi az oka annak, hogy ezt gondolod.


1. Csak aranyásókba futsz bele (kétlem)

2. Tévesen értelmezed a nőkkel való interakciót, és minden apróságból azt szűröd le, hogy a fizudra akarnak kilyukadni (pl. megkérdezi mit dolgozol, erre te elkönyveled aranyásónak, miközben simán lehet, sőt esélyes, hogy csak egy ártatlan kérdés volt)

3. Nem tudsz semmi pluszt nyújtani, amivel megfognád a nőket, így jobb híján a munkád, fizetésed felől kezdenek tapogatózni.


Merthogy a válasz, amit keresel, egyszerű: kell valami plusz a nők nagy részének, ez az igazság. Ez a plusz sokféle lehet, nője válogatja. Még férfi szemmel is úgy látom, ha járok-kelek az utcán/boltokban, hogy a pasik nagy többsége vagy olyan jellegtelen "semmi extra" kategória, vagy már ránézésre is azonnal értem, miért nincs rá igény a nők részéről (igénytelen szint). Egész egyszerűen meg tudom érteni, hogy a nők miért nem kérnek ebből a nagyszámú, jellegtelen férfitömegből. Ki kell tűnni a tömegből, mindenki egy egyedi, különleges párt szeretne maga mellé, az igényesebb, szebb, magasabban kvalifikált nőkre meg hatványozottan igaz ez.

2023. júl. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
62%
*három eshetőséget, elnézést
2023. júl. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!