Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan segítsek a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek a legjobb barátnőmön, aki szingli, ha ő nem akarja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A legjobb barátnőmmel a munkahelyünkön ismerkedtünk meg, ennek már több éve. Hasonló korúak vagyunk, ő 30 éves, én 28. Nagyon jó barátság alakult ki közöttünk, mindent megbeszélünk egymással, de most nem tudom mit csináljak, hogyan segítsek neki.

Neki volt több hosszú kapcsolata, de kb. másfél éve egyedül van. Nekem pedig sokáig nem volt barátom, de még csók vagy szex sem. Nagyon el voltam keseredve, hiába vigasztalt. Végül egyszer csak bemutatott egy férfinak akivel első látásra szimpatikusak voltunk egymásnak. Két év együttélés után összeházasodtunk és most nagyon boldog vagyok. Viszont az bánt, hogy a barátnőm nem élvezheti a szerelem érzését. Ő azt mondja jelenleg nem is biztos, hogy akar egyáltalán valakit, de szerintem ezt csak mondja. A férjemmel próbáltunk bemutatni normális férfiakat neki, akikkel kedves volt ugyan de mindig tartózkodó volt. Próbáltam neki javasolni valamelyik társkeresőt de kinevetett. Eleinte azt mondta, hogy kedves tőlem, hogy jót akarok de legutóbb ingerülten a fejemhez vágta, hogy köszöni de majd ő irányítja az életét.

Belefutott egy-két csalódásba már de voltak normális férfiak is az életében, szóval nem az a baj, hogy csak egy bizonyos típust vonzana. Mégis azt mondja, kicsit belefáradt a párkapcsolatokba és most magával akar elsősorban foglalkozni meg persze családdal, barátokkal. Azt mondja, majd lesz ha találkozik egy ideális férfival, addig is jól érzi magát és nem akar ezen görcsölni.

Nagyon szép nő, sokkal szebb mint én, könnyű dolga lenne pedig, akármerre megyünk, mindig őt nézik a férfiak.

Félek, hogy túlságosan betokosodik és nehogy a végén boldogtalan legyen, magányos. De nem tudom mit csináljak ha elutasítja a segítségem.

Ti mit tennétek vagy hogyan segítenétek neki a helyemben?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2023. júl. 14. 19:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
7%
Inkább azzal foglalkozzál hogy a férjed a gyárban kezelgeti a roma kolléganőjét meg hogy mi lesz így a babaváró hiteletekkel.
2023. júl. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor elfogadom ezt így ahogy van. Engem csak jó szándék vezérelt és csak segíteni szerettem volna neki, hogy boldog legyen.


Utolsó te meg ha csak hülyeségeket tudsz írni, akkor inkább ne is szólj hozzá.

2023. júl. 15. 09:18
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha ilyen pofátlanul és erőszakosan bele akarnál szólni az életembe, annak ellenére hogy már jeleztem a nemtetszésem, akkor ilyen barát biztosan nem kellene.
2023. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne szervezkedj,ne erőszakoskodj,hagyd békén!


Majd talál magának párt,ha már készen àll rá!

2023. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, én is szingli 24 éves vagyok és vannak hasonló barátaim, akik mindenáron pasit akarnak nekem szerezni xD Talán épp nincs kedvem? Egyébként a szerelem amúgy is sokszor hirtelen jön, nem pedig első randikkal idegenekkel, nem csodálom, hogy a barátnődnek elege van belőled xd
2023. júl. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, nem vágyik a segítségedre.

Nem mindenki vágyik állandóan szerelemre és kapcsolatra, ez ennyire egyszerű

2023. júl. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"A pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve."

Ismerős mondás, kérdező? Csak mert pont rólad szól.


Ha mindenáron szeretnél összeveszni a barátnőddel, akkor csináld csak tovább ezt a kéretlen kerítést, amit művelsz, de ha továbbra is szeretnél az élete része maradni, akkor mondjuk ne azzal foglalkozz, hogy te mit akarsz, hanem azzal, amit a barátnőd. Ő pedig már kinyilatkoztatta, hogy hagyd rá a magánéletének a menedzselését, mert nem a te dolgod.

Hihetetlenül önző a hozzáállásod, kb. meg sem hallod, hogy ő mit mond neked, annyira csak magadból vagy képes kiindulni.

2023. júl. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!