Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Járnátok olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Járnátok olyan pasival aki nemzetközi gépjárműsofőrként megkeres nettó 800 ezer forintot, de kb. 2 hetente 1 napot tudna a párjával/családjával tölteni?

Figyelt kérdés
2023. júl. 14. 11:15
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
61%
Tökèletes, legalább lenne időm a szeretőmre is.
2023. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

Nem. Teszem azt, családot szeretnék és az apuka ennyire nem venné ki a részét a gyereknevelésből és háztartásból és minden az én nyakamba zuhanna, akkor ennél jóval többet kéne keresnie, mert egymagam munka mellett nyilván nem győzném ezeket, szóval vagy nem dolgozok, hogy a otthoni dolgokat meg tudjam csinálni, ebben az esetben akkor az a 800 ezer máris nem olyan sok, vagy pedig akkor kifizeti a takarítónőt meg az alkalmi dadust vagy akárkit, aki a családi élet apukára eső 40-60%-át megcsinálja.

Én nem tervezek belerokkani az anyaságba meg feleség létbe, tehát ha a férjem nem olyan, hogy mind ebben kivegye a részét, akkor minimum fizesse ki mások idejét, akik kiveszik helyette.

2023. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem. Egyrészt ez nem egy akkora óriási egetverő összeg, amiért szerintem bárkinek is fel kéne áldozni a családi életés, csak az átlagnál magasabb. Szóval én nem érteném, miért csinálja így.

Másrészt az nem kapcsolat, hogy 2 hetente egy napot töltök a párommal, akármilyen okból.

2023. júl. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez teljesen sz.r üzlet mindenkinek, még ha félre is tesszük, hogy személy szerint én nem akarok távkapcsolatot. Vannak olyan munkák, amikért ESETLEG megérheti átmenetileg feláldozni az életedet, pl elmenni egy tengeri olajfúrótoronyra egy évre havi milliókért. Vagy pl van orvos barátom, aki látástól vakulásig ügyel külföldön, szintén milliókért, amíg össze nem szed egy lakásra valót. Na de nyamvadt 800-ért kamionozni? Nincs az az isten.
2023. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
86%

Hülye, aki ebbe belemegy.

Szomszédasszonyom férje tolja így, a gyerekei alig ismerik meg. A nő vagy 20 évet öregedett otthon egyedül a két kisgyerekkel, háztartással, intézni valókkal, idős szülők ápolásával a férj oldalán is. Csak valami teljesen sz.r munkát tud csinálni semmi pénzért, ami mellett tud szaladgálni a gyerekekért. Ha a férje itthon lenne, mindketten kereshetnének normálisan és megoszthatnák a terheket, anyagilag ugyanott lennének. Ja, meg akkor néha találkozna is vele...

2023. júl. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%
Hülye, aki gyereket vállal, ráadásul hűsèges is marad egy ilyen kapcsolatban, én inkább ìgy mondanám.
2023. júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
95%

Amúgy tudjátok mi a jó?

Ezekből a válaszokból a kérdezőnek annyi fog lejönni, hogy a gonosz, pénzéhes nőknek még a havi 800 rugó is kevés, el vannak szálva:D

2023. júl. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

10 szigorúan veszik...nem lehet már csak úgy menni, mint a mérgezett egér. Van hivatásos jogsim nyergesre is. Így is szomorú, hogy 800ért mennek annyit amennyit. Én kinn vagyok, már buszon...de anno voltam 7 és felesen meg nyergesen is felváltva Ausztriába. Héti 5 nap délelőtt és 3ra otthon voltam...kerestem 2400 eurót.

Nem kéne ilyen pasi amúgy. Inkább keressen 500at, de tudjunk együtt lenni normálisan.

N 31

2023. júl. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%
#28 Magyarországon (Budapesten kívül legalábbis) még diplomások sem keresnek 500 nettót.:D
2023. júl. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
50%
29 és? Vannak jó kamionos cégek...többet ér mint sok diploma.
2023. júl. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!