Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért lett elfogadott dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért lett elfogadott dolog hogy a lányok ugy mászkálnak az utcán mint a strandon?

Figyelt kérdés
2023. júl. 12. 15:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
32%
Elterjedt? Mindig volt ilyen része. Szedje mindenki onnan az önbizalmat, ahonnan tudja. Legalább legyen haszna a kocsányon lógó szemeknek. Ne legyünk keserűek, csak mert öregszünk.
2023. júl. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Sunshinedoll ***** válasza:
76%

Még mindig nem nagyon érted a kettő közti különbséget, hogy nem azzal van a baj, hogy ki honnan szedi az önbizalmát, hanem azzal, hogy a társdadalom arra neveli a nőket, hogy csak külső forrásból, köztük a férfiakból szedjék az önbizalmukat, majd mindezt eladják feminizmusnak.

És de, ez a feminizmusnak egy kifejezetten mai, manapság (elmúlt 35-45 évben) elterjedt ága, amikor a feministák azon verik magukat, hogy miért nem lehet kint a mellbimbójuk, mikor még az sem megoldott, hogy magyarországon ne üssenek agyon férfiak minden héten egy nőt vagy hogy ne nézzenek minket idiótának a műszaki boltban.

Odadobunk a nyugati nőknek egy ilyen hamis életérzést arról, hogy bizony ők uralják a saját testüket azzal, hogy azt vesznek fel, amit akarnak, meg úgy mutogatják, ahogy akarják, miközben sok országban olyannyira nem uralják, hogy férfi nélkül sterilizálni se tudják magukat vagy éppen egy nem kívánatos terhességet se szakíthat meg. Erről persze nem a miniszoknyás nő tehet, és ha neki ettől tényleg nagyobb az önbizalma, akkor én annak csak örülök, de a kérdés nem a nők önbizalmáról szólt, hanem arról, hogy miért elfogadott a nők magamutogatása (bár ez egyébként a férfiakra is ugyanúgy jellemző).

Erre a válasz pedig csak közvetetetten az, hogy sok nő a magamutogatástól érzi magát magabiztosnak (amit én nem vitatok el senkitől, mindenkinek váljék egészségére, mindannyian próbálunk túlélni valahogy ebben a világban), a tényleges válasz viszont az, hogy azért érzi magát ettől sok nő magabiztosnak, mert ezt adta be nekik a társadalom (amit még mindig férfiak formálnak, ezt se felejtsük el), hogy ettől (mármint a magamutogatástól) kell magabiztosnak érezniük magukat.


Ez nem nagyon bonyolult szerintem.

2023. júl. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
A férfiak is mutogassák magukat,csak ők neten,és ők nem egu tuningot kapnak hanem elküldik őket a kú..a a..ukba
2023. júl. 12. 19:52
 24/28 anonim ***** válasza:
70%

Mert a pasik is úgy mászkálnak, mint a strandon.

Kidobják a parizel csöcseiket és a nagy, szétdurranó belüket.

Ha nekik lehet, a nőknek miért nem?

2023. júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Minket annak idején leqvráztak a halásznadrág meg a miniszoknya miatt...
2023. júl. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

De azért felvettük😁

#25 vagyok

2023. júl. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Sunshinedoll leírt kábé mindent, ami lényeges.


Annyival egészíteném ki, hogy döbbentem néztem tegnap egy magnum reklámot és basszus, MÉG MINDIG azzal reklámozzák, hogy egy szép nő gyönyörködve nyeli-nyalja a fincsi jégkrémet.


Azt hitetik el a nőkkel, hogy csak perfekt alakkal, magabiztosan, szexin, mindenüket kidobva fognak kelleni a férfiaknak. Pedig lóf.szt. Az egyik legszexibb dolog, amit (hetero nőként) láttam egy nőn, az az volt, hogy egy aszimmetrikus felső volt rajta és így kilátszott az egyik válla (ami am. szintén a mellek és a fenék kerekségét utánozza, mimikri).


Nem köll a ciciket meg a popsikat a mások orrába dugni, sokkal szebb és esztétikusabb látvány egy visszafogottabb, de jól megválaszott ruhadarab. (Természetesen tök rendben van, ha egy nőnek dekoltált felsője van, de talán ne lehessen a mellbimbójáig belátni, ill. csini tud lenni egy miniszoknya vagy rövid sort, de nem kell, hogy a segge is kilátsszon belőle.)


Persze most én leszek az ultrakonzervatív, öregedő, keserű nő. :)

2023. júl. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Aki a kivulrol erkezo kanos vagyakozasbol epiti az onbizalmat, az nem mas, mint egy kartyavar. Egyreszt az ido halad, tehat ez egyre csak gyengebb lesz, masreszt minel inkabb probalja a kulsejet fenntartani, annal kevesbe jut energia a belso ertekekre. Veges az ember energiakeszlete, tudni kell, hogy mi a fontos.
2023. júl. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!