Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonévesen vagy harminc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesen vagy harminc felett konyebb ismerkedni?

Figyelt kérdés

Huszonévesen nagyon sokat probálkoztam az ismerkedéssel. Társkeresőről egy rakás lánnyal találkoztam is de egyiknek sem tetszettem, amelyiknek meg igen az nekem nem, pedig nincsenek nagy igenyeim.

Azt gondoltam hogy valoszinuleg a fiatal 18-22 éves lányok magasra teszik a lécet és lehet ezért is volt ez.

Most a harmincas éveimben járok és elméletileg most kisebb a választék mert sok 30as nő már házas. Gondolom 30 évesen már a nők komolyabban gondolkodnak, nincsenek annyira elszakadva a földtől.

Mi a tapasztalatotok?


2023. júl. 6. 02:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

“Anyagi háttér: Ez akkor kezd el számítani, ha van egy vállalkozásom havi 10+ millióval + legalább 3 budai ingatlanom. A youtube néphülyítőket leszámítva a többség ezt 50+ éves korára szerzi meg.”


Általában inkább kétféle ember van, az egyik már 30-40 évesen eléri ezt a szintet, mert jól fizető szakmát tanult/jó érzéke van vállalkozni/sokat örökölt, a másik meg általában soha nem ér még a közelébe sem ennek. De alapból is hülyeséget beszélsz, mert nem csak onnantól kezd számítani az anyagi helyzet, hogy milliárdos vagy, nekem alatta sem mindegy, hogy 250 ezret keres a pasim vagy 800-at. Az előbbinek sajnos esélye se lenne nálam.


A többi dologba bele se megyek, úgyis csak kifogásokat keresel, ahelyett, hogy dolgoznál magadon.

2023. júl. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha valaki 23-24 évesen elkezdi a Nulláról, ott nem lesz saját lakása, és saját háza végképp nem.


Csak akkor ha szép kis családi támogatást kap erre.


És az átlag nem 500-at meg felette keres. Még diplomával sem könnyű mindenkinek olyan munkahelyet elsőre ahol megkapja az 500-at vagy felette.


Ha nincs alap akkor nem lesz az embernek 30 éves korára saját ingatlanja. Hitele persze lehet bőven.

2023. júl. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tiniként kozepiskolaban
2023. júl. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13: Ez így nem teljesen igaz, mivel a mai középiskolás nőket Tiktoksztárként imádják a férfitömegek.


Úgy helyes, hogy 2005ben könnyű csajozni. Építs időgépet.

2023. júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!