Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonévesen vagy harminc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesen vagy harminc felett konyebb ismerkedni?

Figyelt kérdés

Huszonévesen nagyon sokat probálkoztam az ismerkedéssel. Társkeresőről egy rakás lánnyal találkoztam is de egyiknek sem tetszettem, amelyiknek meg igen az nekem nem, pedig nincsenek nagy igenyeim.

Azt gondoltam hogy valoszinuleg a fiatal 18-22 éves lányok magasra teszik a lécet és lehet ezért is volt ez.

Most a harmincas éveimben járok és elméletileg most kisebb a választék mert sok 30as nő már házas. Gondolom 30 évesen már a nők komolyabban gondolkodnak, nincsenek annyira elszakadva a földtől.

Mi a tapasztalatotok?


2023. júl. 6. 02:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
.MUN FÁJL
2023. júl. 6. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%

Lehet ismerkedni, csak nem az interneten.

A nagy számok aránytalanságában akinek az életben nagy sikerei lennének, kénytelen emiatt olyat választani, akivel az életben nem jönne össze.

Majd elgondolkodik, jó neki ez? Nem. Tehát szakítani fog hamarosan.

Ez kedvez a nőknek legfeljebb, van, aki megragad mellettük, de gyanítom, a többség férfinép hamar lelép.

Nálam ez volt, 2 csámpás csajt is bevittem a munkahelyre a netről(szórakoztatóipar), az irodista lányok meg meresztették a szemüket, honnan a francból szedtem ilyen nőket össze, vissza is hallottam.

Nekem nem volt fontos a külső, ennek ellenére még engem dobtak.

Szóval nagyon felborult arányok vannak a társkeresőkön.

2023. júl. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Hogyha folyamatosan odafigyeltél a saját fejlődésre, már van önbizalmad, kifinomult kommunikáció készséged, odafigyelsz külsődre, egészségedre és kialakítottál egzisztenciát, akkor szerintem 30 évesen már könnyebb ismerkedni, mert a felsoroltakat megszerezni, magtanulni időigényes.


Minden életkorban létezik olyan nő, aki nincs elszakadva a földtől. Ha a múltban nem találkoztál velük, akkor nagy valószínűséggel nem volt szociális életed és ez a szorongásod gátol a párkeresésben.

2023. júl. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Férfiaknak 30 felett, nőknek 30 alatt.
2023. júl. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem a korodtól függ, hogy mikor, hanem a külsődtől, anyagi helyzetedtől, mentális állapotodtól és egyebektől. Ha 30 felett ezek jobbak, mint alatta, akkor 30 felett lesz könnyebb, ha nem jobbak, akkor alatta. Ennyi.
2023. júl. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#5-nek van igaza.


Nem elsősorban a kortól függ.

2023. júl. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%

30 fölött nehezebb, mint húszonévesen, mivel jobban elszálltak a nők igényei.


Ennek viszont nem az életkor az oka. Inkább úgy kéne mondani, hogy 2023 -ban sokkal nehezebb, mint 2013 -ban volt. 2013 -ban nehezebb, mint 2003 -ban volt. 2033 -ra pedig férfiként reménytelen lesz és lesz a 30+ -osok körében is egy 60% -os incelarány, ahogy most a húszonévesek körében van hivatalos amerikai statisztika alapján.

2023. júl. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#7 nem a nők igényei vannak elszállva, hanem te nem tudsz semmit felmutatni. Van biztos anyagi háttered ilyen idős korodra? Ha nincs, akkor legalább jól nézel ki, sportos vagy, igényes, jól tartod magad? Van egy értékelhető személyiséged? Ha ezek közül mindre nem a válasz, akkor el kell keserítselek, a te igényeid vannak elszállva.
2023. júl. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

Férfiként 30 felett sokkal jobb a helyzet.

A fiatalbb nők közül is van, akit nem zavar a korkülönbség, sőt!, hasonló korú nők pedig már nyitottabbak, jobban jönnek maguktól is, ha még nem foglaltak.

2023. júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

8: Te miről beszélsz? Ez már nem az 50es évek, ez 2023.


Anyagi háttér: Ez akkor kezd el számítani, ha van egy vállalkozásom havi 10+ millióval + legalább 3 budai ingatlanom. A youtube néphülyítőket leszámítva a többség ezt 50+ éves korára szerzi meg.


kinézet: Ma ott tartunk, hogy bármilyen hiba esetén balra leszel húzva(nekem a hajammal van gond), kivéve ha IFBB pro szinten vagy igényes persze.


Személyiség: Személyisége 30 fölött annak van, akinek 30 alatt volt barátnője, mivel ott megtanulta, hogy kell etetni a gépet baromságokkal. Tegyük hozzá, hogy a személyiség már a randin jön elő, ahova el se jutok match hiányában.


Hobbi: Az igazság az, hogy a számítógép az összes korábbi hobbit kiváltotta, mivel egyszerűbb, olcsóbb és biztonságosabb használni. A nők viszont ezt nem fogadják el, elvárják helyette, hogy menjek hegyet mászni(amikor ott a google earth).

2023. júl. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!