Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! 205 centis 120 kilós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 205 centis 120 kilós férfiak tetszenek nektek vagy már túl magas nektek a srác?

Figyelt kérdés

2023. júl. 4. 20:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Túl magas már szerintem, jó persze vannak amgas nők is.
2023. júl. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
77%
180 magas vagyok és nincs bajom evvel a magassággal, már ismerkedtem 200 centissel! De a 120 kg tényleg soknak tûnik, nekem az átlagos, túlsúlynélküli férfiak tetszenek
2023. júl. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
77%
Én vagyok az a csodabogár, aki nem szereti alacsonynak érezni magát, még egy pasihoz képest se :) Magas vagyok, bár nem kiugróan, volt már ilyen meg olyan pasi is az életemben, de azt vettem észre hogy aki kifejezetten magas volt, állandóan igyekeztem platformmal meg ilyesmivel kisebbíteni a különbséget, szóval kényelmetlenül éreztem magam. Sok csaj viszont ezt teszi meg a vonzalom fokmérőjének, szóval a helyedben nem aggódnék.
2023. júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
82%

Nem érzitek visszásnak egyébként, amiket itt kommenteltek? Gondolok itt a “kövér vagy, borzasztóan magas, 190 felett rondák” hozzászólásokra.


Feltett egy férfi normálisan egy kérdést, erre elkezditek alázni, holott semmivel sem szolgált rá, nem is a súlyáról kért véleményt. Nyilván a személyes preferencia egy dolog, én sem örülnék ha fél méterrel magasabb lenne a párom, de két szám alapján már bsztatjátok, hogy kövér?


Fordított esetben bezzeg működne a body positivity.


(10-es voltam)

2023. júl. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
77%
(Egyébként, apukáim, 205-centihez a 100 kiló az az "Elfúj a szél, eszel-e rendesen?" kategória. A 110 kiló az egy jó forma, 120-szal meg ne adj isten, kiáll egy négy-öt centit a pocak, de nem fog elgurulni, mint valami szumós. El vagytok rendesen tájolva. Tegyük hozzá, hogy - arányosságot megtartva - a térnek három dimenziója van, egy 205 centis embernek nehogy már akkora legyen az ideális csípő/vállszélessége és vastagsága, mint másoknak van, mert úgy nézne ki, mint a vízisikló. Ha pedig három dimenzióban gondolkozunk, sokkal gyorsabban nő a térfogat, meg vele a tömeg is. Ha pl. egy 1 egység oldalú kocka térfogata 1, akkor egy 1,1 egység oldalú kockáé már 1,331 egy 1,2 egység oldalúé már 1,728 ... Ergo ha egy ugyanolyan arányú-alkatú ember kicsit magasabb a másiknál, akkor az nem kicsit nehezebb, hanem sokkal. Pláne, ha annyival magasabb, hogy a hóna alá beférnétek mind.)
2023. júl. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
76%
Sokkal jobb mint ha alacsony lennél hidd el :)
2023. júl. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
62%

25-ös, én 180 cm magas nő vagyok és 65 kiló. Vékony vagyok normális mértékben, nincs túlsúlyom. Kétlem, hogy csak csupán 25 centivel magasabb pasinak 45 kilóval többnek kellene lennie tőlem, hogy normális alakja legyen.

Na most fel is kerestem, ezt írja egy egészségbiztosító weboldalán: "Ideal body weight (men) = 50 kg + 1.9 kg for every inch above 5 feet · Ideal body weight (women) = 49 kg + 1.7 kg for every inch above 5 feet."

Egy fitnessz weboldalon ugyanezt a kalkulációt találtam, annyi különbséggel, hogy a férfiaknál 50 kiló helyett 52-t ír. Nos, ez a kalkuláció alapján, nekem 67.7 kellene, hogy legyen az ideális súly (ahogy írtam 65 vagyok), szóval jónak tűnik a klakuláció. Egy 205 centis férfinak pedig az ideális súly az egészségbiztosító weboldala szerint 89.33 kg. A fitnessz weboldal szerint pedig 91.33 kg

2023. júl. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
58%
27-es ezek a kalkulációk nem veszik figyelembe a testösszetételt, az átlag izom, zsír aránnyal kalkulálnak! Én a 181 cm magasságomhoz voltam már 65 kg (elfújt a szél kb) most 93 kg vagyok, és nem vagyok nagydarab, mégcsak zömök se, edzek kb 15 éve! Szerintem a cimbi 196 cm hez 127 kg és rendesen soványnak néz ki (egy testépítőköz képest) ez lehet egyénfüggő is, tehát ha sportol és 120 kg az tök jó
2023. júl. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
61%
28-as, tudom, hogy az izom többet nyom, szóval elhiszem ha azt mondod, hogy ezzel a súllyal normálisan is kinézhet ha sportol, de szerintem valószínűleg nem ez a helyzet a kérdezővel. Ha izom miatt nyomna annyit, akkor szerintem tudná előre, hogy az emberek nagy része azt fogja hinni a súlya alapján, kép nélkül, hogy kövér, ezért félreértések elkerülése végett beleírta volna a kérdésbe, hogy izom miatt akkora, vagy hogy nem kövér
2023. júl. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!