Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! 205 centis 120 kilós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 205 centis 120 kilós férfiak tetszenek nektek vagy már túl magas nektek a srác?

Figyelt kérdés

2023. júl. 4. 20:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
64%

Nekem már 185 cm fölött nem tetszik, nem érdekel milyen teste van, milyen jóképű egyszerűen nem jön be. Nem tehet róla, nem úgy írom, hogy most akkor haverok nem lehetnénk, de mint társ nincs esélye, mert mint írtam kétszer nem az esetem az olyan magas férfi.


(Jó magas nőknek biztos, hogy jobban a zsánere.)

2023. júl. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
23%

Fee! Fie! Foe! Fum!

I smell the blood of an Englishman.

2023. júl. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
5%
Max 85-90 kg lehetsz, túl kövér vagy!
2023. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
74%

Nekem alapvetően jobban tetszenek azok a srácok, akik nálam csak kicsivel magasabbak (én 166 vagyok).


Egy kimondottan magas lánynak biztos bejönnek az égimeszelő fiúk.

2023. júl. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
73%
176 centi vagyok, és tekjesen egyetértek az #1-essel. Nem kell hústorony. Ezért nem értettem soha annak idején a magyar vízilabdázók körüli felhajtást (hisztérikus, ájult rajongást) sem.
2023. júl. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Már az is baj, ha valaki túl magas?

A nőket megérteni...

Hihetetlen.

2023. júl. 4. 20:54
 7/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem tetszenek, 190 cm felett már rondák.
2023. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%
Magas nőknél inkább van esélyed! Sok sikert! Ne az alacsonyabb nőkre haragudj nem tehetünk róla, hogy égimeszelő vagy és nem jön be ám.
2023. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
87%
Valóban hihetetlen, hogy baj, ha valaki *túl* valamilyen. Felfoghatatlan. Kicsi gondolkozással persze meg lehet érteni, de azt nem lehet elvárni.
2023. júl. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
90%

Nekem volt már hasonlóan magas barátom, igaz kényelmetlen volt néha, (pedig én sem vagyok alacsony, 178 cm), de közben meg nagyon imponált, hogy a 10 centis magassarkú is játszik, meg kicsinek érezhetem magam mellette.

Nekem kifejezetten plusz, ha ilyen magas egy srác, de csak akkor, ha férfias is az alkata mellé (nem feltétlen izmos, de olyan vállasabb, széles).


(Nem ismerkedek, van párom).

2023. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!