Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha azért nem találok senkit, mert a legtöbb ember szeret lustálkodni, fetrengeni és en kifejezetten idegesítőnek találom és ezáltal unalmasnak magát az embert is?

Figyelt kérdés
Én folyton mozgásban vagyok, amit sokan nem néznek jó szemmel. Filmet se bírok nézni. Ha véletlenül elindítok egyet , meg kell néznem, meddig tart. Akkor kitartóan végig nézem, leállítás nélkül. Most itt van a strand idő. Nem tudok 10 percnél tovább fetrengeni napozni , megunom. Exem órákat képes feküdni és semmit sem csinálni. Kanapén is képes feküdni és hallgatni a tévét. Képtelen vagyok rá. Konyhában leülök és ha nem a neten van dolgom , akkor pillanatok alatt találok tennivalót. Sokszor pörög az agyam is. Engem az pihentet, ha egy nap mozgalmas volt és estére nyugalom van,de azért ne úgy essek be az ágyba. Ágyból reggel is egyből felkelek , nem időzök. Ha megtehetem akkor sem.
2023. jún. 20. 18:39
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Adhd-s vagyok, de orvoshoz nem mentem. Aludni csak éjjel tudok. 1 éve dolgozom több műszakban és az éjszakai műszak, amikor kialvatlan vagyok. 8-tól alszok 12-12.30 kb és ennyi. Kutyát kiviszem, edzek és hiába próbálom még meg az alvást, nem megy. Ma aludtam 4 óra 20 percet. Ezen röhögök, 4.20 😀

Nekem nem lenne probléma ezzel a túlpörgött élettel, ha nem lennék vele egyedül.

2023. jún. 20. 20:06
 12/19 anonim ***** válasza:
Akkor masik adhd-st keress, egy normal ember nem porog allandoan.
2023. jún. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az a baj , hogy a szervezetedet ki fogja kesziteni, az alvas fontos... nem pihen eleget az agyad !! Gyogyszer kellene !!
2023. jún. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Gyógyszer ellenes vagyok. Megoldja q problémát, de csinál másikat..
2023. jún. 21. 14:15
 15/19 A kérdező kommentje:
Ennyire nem normális, hogy nem köt le semmi sokáig ülős vagy fekvős tevékenység?
2023. jún. 21. 17:24
 16/19 anonim ***** válasza:
Iskolat hogy jartad ki? Ott se lehet pattogni.
2023. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Ennyire nem súlyos a helyzet. Suliban álmos voltam nagyon hamar. Figyelemzavaros is lehetek. 10 perc és vége mindennek.

Amúgy szeretek beszélgetni is, amihez nem muszáj mást csinálni. Nekem a fekszek és nézem a filmet vagy tévét élet nem tetszik, főleg ha rám akarják kényszeríteni. Laktam rossz helyen vagy csak egy szobában és a fekvésen ott nem lehetett mit csinálni. Ha nappal fekszek és ébren vagyok, se tudok éjjel aludni rendesen. Múltkor is így jártam. Jó rosszul voltam a délelőttös műszakban, pedig csak egy filmet néztem meg.

2023. jún. 22. 07:45
 18/19 anonim ***** válasza:
17. Ismeros ez az almos erzes bar erdekes en nem vagyok hiperaktiv , szerintem kinotem.
2023. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát nézd, a legtöbb ember néha szeret lazítani, igen. Vannak aktívabb meg kevésbé aktív emberek, szerintem az utóbbiból van több. Ha találsz magadnak valakit, aki hasonlóan zizeg, akkor jók lehettek együtt. De olyannal ne erőltesd, aki nem ilyen, mert egymás idegeire fogtok menni.
2023. jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!