Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresésnél,párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésnél,párkapcsolatban mennyire számìt nektek a partneretek tánctudása, vagy hogy tudjatok(akarjon) táncolni?

Figyelt kérdés

Állìtólag a tànc egy misztikus valami ami kifejez dolgokat. Mivel én tehetségtelen vagyok számomra ez nem jelent semmit, bàr ezt ìgy néha túlzásnak érzem kimondani.

Viszont olyan fura lenne ha egy buliban, lagziban partnerem táncolni akarna ,táncoltatnák de én meg csak ott űlnék....



2023. jún. 18. 07:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Századrangú szempont.
2023. jún. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nem tud, az nem érdekel. Én is régen táncoltam úgy, hogy szempont legyen hogyan nézek ki kívülről.


De ha nem képes annyira laza lenni, hogy egy buliban velem égesse be magát a táncparketten vagy hogy egy hisztit csináljon abból, hogy együtt akarok vele lötyögni, na az nekem nagyon nem hiányzik.


Ugyanígy a nagy esküvő híve vagyok és úgy érezném, hogy cserben hagy, ha nem lenne hajlandó velem betanulni egy közös koreográfiát. Én szeretek ünnepelni és szeretem elengedni magam, mikor szórakozom. És olyan partnert szeretnék, aki ebben nem húz vissza, hanem csatlakozik hozzám.

2023. jún. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Mivel én nem tudok és nem is vagyok hajlandó táncolni sem esküvőkön, így örülnék, ha a partnerem sem erőltetné.
2023. jún. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szempont lenne, mert én ha meghallok egy jó zenét márt beindulok. Nem tudnám elképzelni, hogy én végigtáncolom az éjszakát esetleg mással, a párom meg csak ül. Ha pedig nem tudnék mással táncolni, biztos ideg lennék, hogy egy széken kell ülnöm egész este.

Gondolom aki nem szeret táncolni, az ilyen helyekre sem jár, ezáltal mindig külön kellene járnom szórakozni, tehát ez a kapcsolat nem működne.

2023. jún. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire
2023. jún. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%

Rumba, salsa, hastánc alap. És együtt űzze velem, ha lehet.


L

2023. jún. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
2es!!!Magamat beégetem ha van kiért, de visszafelé őt is égetem ez problémásabb számomra. Minden hülyeségben benne vagyok, de hidd el ha táncolnom kell nem tudom élvezni....gondolok egy csárdásra vagy mire.
2023. jún. 18. 09:09
 8/16 A kérdező kommentje:
4es pont erre gondoltam. Voltak régen olyan haverjaim akik levitték a barátnőiket doscoba/"bálba" ők űltek ittak a csajok táncoltak egymással.Ha valaki a lányokra nézett arra csúnyán néztek.
2023. jún. 18. 09:12
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

2.


Ezt akkor lehet eljátszani, ha valakinek nincs munkahelye és nem is szorul rá, hogy valaha is legyen, tehát örökölt tőkéből él vagy bűnöző.

2023. jún. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
2-es! Lehet, hogy neked lazaság a tánc, de nem mindenkinek az. Az, hogy felrángatod magad mellé szerencsétlent és még el is várod, hogy laza legyen az önzőség! Keress olyat, aki akar és szeret táncolni, a többieket meg hagyd béként a hisztiddel!
2023. jún. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!