Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 30-as férfi sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 30-as férfi sikertelen a nőknél egyébként objektíven megítélve nem kellene annak lennie, már red flag a nőknél?

Figyelt kérdés

Egy előző kérdés kapcsán fogalmazódott meg bennem ez a kérdés, amit egy nő tette fel miszerint ebben a korosztályban már minden "normális" 30-as férfi foglalt vagy épp magát siratja egy szakítás után. Tehát aki szingli, vagy régóta egyedülálló, arra ismeretlenül is ki lehet jelenteni hogy problémás?


Érintett párkereső nők, ezt tapasztaljátok?


Tényleg érdekel a véleményetek, mert ha így van akkor nem is próbálkozom inkább :)


2023. jún. 15. 20:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Bármi oka lehet, hogy egyedül van, ennyi miatt én nem ítélném el. (Úgy meg pláne, hogy objektívan szerintem nekem se kéne, hogy egyedül legyek, mégis úgy vagyok.)

Lehet a dolgoknak lelki oka, lehet az is, hogy nincs most erre kapacitás, az is lehet, hogy szerelem nélkül nem akar kapcsolatba kezdeni, az meg nem jön... sok ok lehet.

2023. jún. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mit értetek az alatt, hogy "objektívan nem kéne"? Ez mit jelent?
2023. jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én azt értem ezalatt, hogy nem ronda, van rendes munkája, hobbija, célja az életének, amiért tesz is, nem szenvedélybeteg, nem személyiségzavaros vagy őrült.
2023. jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

13, no offense, de ennek a nagyrésze objektívan nem ítélhető meg.


Ronda? Nettó szubjektív.

Rendes munka? Mi számít objektíven rendesnek?

Életcél? Ez mondjuk lehet objektív addig amíg a cél meglétéről beszélünk, nem pedig arról, hogy mi az. Pl a célom az, hogy begyűjtsek minden pokemont. Ez objektívan cél, minden más aspektusból meg egy baromság:D

Nem személyiségzavaros vagy őrült? óóóó, mutass már egy embert pszichés zavarok nélkül!!:D


De oké, nem leszek szőrszálhasogató, tegyük fel, hogy ezek objektívan mind megvannak. Ez most kiemelkedő? Ez nem annyi csak, hogy simán... normális? Innen hogy jutunk el odáig, hogy objektívan nézve nem kéne egyedül lennie?

2023. jún. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen. A nőknek ösztönösen az a férfi kell, aki más nőknek is kell.
2023. jún. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valóban azt gondolná az ember, hogy simán normális, de nem.

Sőt van még egy nem biztos, hogy mindenkinek szimpatikus megjegyzésem, amit észrevettem: sokszor a nők noszogatják a pasikat ebbe az irányba, hogy "normálisak" legyenek. Pl. a nő mondja a pasinak, hogy márpedig az online pókerből nem lehet megélni, keressen normális melót. Vagy a korlátlan italozásnak is leginkább a nők szabnak határt (nagyon sok szingli napi szinten iszik). Öltözködési stílusról nem is beszélve. Talán lehet, hogy emiatt is kelendőbb a foglalt, mert azt már egy nő kikupálta női ízlés szerint.

2023. jún. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, objektívitás alatt arra gondoltam amit az utolsó írt, pont ilyesmi fogalmazódott meg bennem, hogy hiába tagadják sokszor a nők, akkor is nyílvánvaló hogy sok esetben kontrollálni/befolyásolni próbálják a párjukat, természetesen szeretetből. ;)
2023. jún. 16. 09:57
 18/18 anonim ***** válasza:

16, oké, az tényleg bizonyított, hogy meg lehet élni szerencsejátékból, még ha rizikós is.

De azért az alkoholizmust ne tekintsük már valami elfogadható dolognak:D

2023. jún. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!