Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 30-as férfi sikertelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 30-as férfi sikertelen a nőknél egyébként objektíven megítélve nem kellene annak lennie, már red flag a nőknél?

Figyelt kérdés

Egy előző kérdés kapcsán fogalmazódott meg bennem ez a kérdés, amit egy nő tette fel miszerint ebben a korosztályban már minden "normális" 30-as férfi foglalt vagy épp magát siratja egy szakítás után. Tehát aki szingli, vagy régóta egyedülálló, arra ismeretlenül is ki lehet jelenteni hogy problémás?


Érintett párkereső nők, ezt tapasztaljátok?


Tényleg érdekel a véleményetek, mert ha így van akkor nem is próbálkozom inkább :)


2023. jún. 15. 20:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
Attól függ, hogy milyen ember vagy nyilván, hogyha a szociális képességeid a béka segge alatt, vagy sötétebb vagy, mint az éjszaka, esetleg proli vagy, akkor inkább menj prostizni, vagy hasonló kaliberű nőknél próbálkozz mint te vagy.
2023. jún. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%

Eléggé félreértetted azt a kérdést meg ami alatta van...


Mi az amúgy, hogy objektíven nem kellene annak lennie? Van valami excel tábla mai kidobja ezt, vagy honnan jön az objektivitás?


Természetesen nem, önmagában az, hogy egy ember szingli, nem jelenti azt, hogy problémás.

2023. jún. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
18%
Aki 14-18 éves korában nem tud barátnőt szerezni az később életképtelen férfi lesz.
2023. jún. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%
Ezt ki tudja az egyénről, hogy "sikertelen"? Ezt általában tippelni szokták, mégpedig rosszindulatúan, "Höhö, nézzedmá' a Jocót mekkora lúzer, biztos nem vót még nője soha, bezzeg nekünk, mi Bécikém!? Na, iszunk még 3 liter kannást?"
2023. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

"Aki 14-18 éves korában nem tud barátnőt szerezni az később életképtelen férfi lesz."


A párom nem tudott 14-18 éves korában barátnőt szerezni, egyetlen lányhoz nem volt még köze, amikor találkoztunk. Csak egy idősebb, kövér lány csókolta meg őt egy buliban, amikor nagyon részeg volt, majd 5 perc után meg a haverjára nyomult. Ezen kívül semmilyen interakciója nem volt lányokkal. Így jöttünk össze, 19 éves volt. Együtt vagyunk 10 éve. Jó közös életünk, egzisztenciánk van, és mindkettőnknek van sikeres karriere. Jó tudni, hogy ő egy életképtelen férfi, csak mert nem jött neki össze lány a gimiben. :D

2023. jún. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%

"ebben a korosztályban már minden "normális" 30-as férfi foglalt vagy épp magát siratja egy szakítás után"

Ez kicsit a szokásos gyk-s kettős mérce. Férfit lehet így szidni, nőt nem. Valóságban meg pont ugyanúgy van normális mindkét nemből is ebben a korosztályban.

2023. jún. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6, igen, de ezt le is írták annál a bizonyos kérdésnél amiről a kérdező beszél, hogy vannak normálisok is, csak ritkábbak és ha nem mozdulsz ki, nem találod meg őket. Csak ezt a kérdező vagy el sem olvasta, vagy nem fogta fel.
2023. jún. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%

6.


"De az más!" :P

2023. jún. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%

7.


"Ez is egészen más!" ;)

2023. jún. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

#7: Ezt nem tudom, azt a kérdést nem láttam. Viszont tényleg tipikusan sok ilyen kettős mércés kérdés volt már. Meg olyasmik is, hogy kiírta mindkét nem, hogy a társkeresőn mennyire gáz arcok vannak. Olyan témában is csak a férfiakról lehetett negatívat írni.

Egyébként állítólag én is a normális kategória vagyok. Fél éve lett vége az előző kapcsolatomnak. Na, hát én vagyok a ritkán észrevehető, de valahogy nem is akarnak észrevenni, bár én sem keresgélek. Azért fejben körülnéztem a körülöttem lévő nők között, hogyha mégis rászánom magam, mit fogok kapni: Sok nő bele sem gondol, hogy milyen rossz felhozatalból válogathat egy férfi. Talán ezért sem vagyunk annyira feltűnőek.

2023. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!