Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy alacsony férfi hogy ismerkedjen?

Figyelt kérdés

2023. jún. 6. 18:39
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
45%

Én 195 cm vagyok és egy csomó nőnek magasság fétise van, kb. már ettől belémszeretnek és szinte lehetetlen elrontani ismerkedéskor a dolgokat, de minimum sokkal elnézőbbek. Szóval de, magasként könnyebb.


Alacsonyként meg legyél minimum cégvezető, vagy modell jóképű, hogy ugyanott tarts mint egy magas, aki még semmi mást nem csinált, csak magas.

2023. jún. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Hát, van ilyen magasságú, csak nem éppen maszkulin haverom. Nem sokan hajtanának rá a feleségére, hogy úgy mondjam...
2023. jún. 8. 09:32
 23/33 A kérdező kommentje:
Abban viszont igazat adok, hogy könnyíti a helyzetet. Pláne, ha valakin van izom is.
2023. jún. 8. 10:05
 24/33 anonim ***** válasza:

22. Igen, mert a magasság sem minden. De a hiánya sokat elvesz, a megléte viszont sokat hozzáad.


Ugyanazt az embert kell nézni, nem egymáshoz hasonlítgatni. A haverod még szarabb helyzetben lenne, ha alacsonyabb lenne. Te még jobb helyzetben lennél, ha magas lennél.

2023. jún. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
89%

Én is azt hallottam, hogy mostanság a nők szinte bepipilnek, ha meglátnak a közelükben egy magas férfit.

Képesek akár még az eszméletüket is elveszteni.

2023. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Nem olyan eszetlen bonyolult a világ. Magasság, jóképűség, izmosság, pénz, jó duma. Ezekből minél több van, annál jobb a helyzeted a nőzésben. Alacsonyság, csúnyaság, kövérség/véznaság, csóróság, csendesség. Ezekből minél több van, annál rosszabb a helyzeted a nőzésben.


És nyilván nem kell ostoba buta szélsőségekben gondolkodni, hogy csak a kigyúrt, jóképű, magas, gazdag menőnek van nője. De biztos ő tetszik a legtöbb nőnek és ő dug (ha akar) a legtöbbet. Meg ha te nem éled ezt az életet, akkor el se tudod képzelni milyen az, hogy rengeteg nővel szexelhetsz, mert tetszel nekik napi szinten. De élj csak álomvilágban, hogy a jó pasik is biztos annyi nővel szexelnek, mint te.

2023. jún. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

En 164, de sose kerestem a magas pasikat. Engem nem vonzanak, a szemelyiség tesz vagy vesz el belőlle.

Szval legy jo pofa, rendes, és gyorsan keres egy szingli csajt a környezetedben.

2023. jún. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
0%

27.

Hú de aranyos vagy, hogy neked nincs az a hülye magasság fétised.

Csak olyat ami hozzád illik.

Vannak azért még normális nők.

2023. jún. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
De mi az, hogy hozzád illik? Hajhosszra is igaz? Olyan nőket keresel, akiknek akkora a haja, mint a tied, illik?
2023. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
29: nem, a csajok a magas pasikat keresik. Ez olyan mint a férfiaknál a karcsúság, a jó alak, a szép arc, esetleg a nagy mell. A csajoknál a magasság ami számít.
2023. jún. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!