Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen témák után érdeklődnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témák után érdeklődnek a nők?

Figyelt kérdés
Netes ismerkedésnél, pár nap után mindig ellaposodik a beszélgetés intenzitása. A nők érdeklődésüket vesztik. Milyen témába lenne érdemes, beleásni magam, ami a nőket is érdekli?

2023. máj. 31. 11:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az a vesztetek, hogy univerzalizálni akarjátok az ismerkedést. Nincs két egyforma nő, kénytelen leszel az adott ember megismerésébe energiát tenni. Eleve tök fontos dolog, hogy azonos dolgok érdekeljenek valamilyen mértékben titeket, azokról meg úgyis tudsz beszélgetni.
2023. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Hát ha nincs ilyen, hogy tipikus férfi, meg tipikus női téma.akkor ezentül a férfi haverjaimmal fogok, műkörmökről, meg frizuráról beszélgetni. A nő ismerőseimmel pedig, forma1ről, és fociról.


Biztos érdekli őket. 🤣

2023. máj. 31. 16:30
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted vonzó egy nőnek, ha női dolgokról beszélgetsz vele? 🤨 még a férjemmel sem beszélgetek műkörmökről meg frizurákról, a teljes diskurzus megáll annyiban, hogy megdicséri az enyémet 🤷‍♀️ 😅
2023. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

23. Ja hogy akkor mégiscsak vannak, “jó” meg “rossz” témák?

Na haladunk.

2023. máj. 31. 16:57
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Költészet, gasztronómia, utazás, történelem, építészet, túrázás, pszichológia, sport, szex, könyvek, viccek, filmek, kertészkedés, stb, stb, stb.
2023. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

#22

Én pl sose viseltem műkörmöt, a frizura meg annyi hogy hetente megmosom, és 3-4 évente elmegyek fodrászhoz, többször is emlitve hogy csak annyit vágjon amit nagyon muszáj. Ellenben érdekel a termeszet, a pszichológia, a tudomány, a fotózas, a tarsadalmi problémak ilyesmik.

Csak az üresfejű intsracicakat erdekli csak a frizura meg a műköröm.

Viszont találkoztam mar több lannyal is akit pont a foci vagy a forma1 érdekelt. Vagyis ha te ezt szereted, akkor keress ilyen érdeklődésű sportosabb lányokat. Hidd el jobban jársz mint egy olyannal akivel csak divatról meg főzesről lehet beszélni. Én az ilyenekkel nőként se tudok 2 percnél többet nemhogy beszélni, de hallgatni se...

2023. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Engem se a foci se a műköröm téma nem érdekel🤷🏻‍♀️...pedig nekem is van körmöm.

Minden nő más és más az érdeklődési kör is.

2023. máj. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Én pl csipázom a tudományokat és szeretem, ha valakinek van érdeklődése iránta, minimum olyan szinten, hogy ha adott egy dolog, amit szeretne jól csinálni, utánajár a hátterének és megérti azt. Pl edzés kapcsán nincsenek jó tapasztalataim, mindenki csak vakon gyúr ahelyett, hogy értene a testéhez. A biológia/humánanatómia mondjuk személyes kedvencem, de a szakmám miatt az alkalmazott matematika is érdekel a programozás, pszichológia, közgazdaság. Szeretek sütni-főzni, szeretek új receptekről hallani, van két kutyusom, szóval az is jó közös pont lehet. De beszélhetünk oktatásról, kultúrákról, politikáról, társadalmi jelenségekről, a legutóbbi randimon például arról beszéltünk, hogy kinek milyen az előadói stílusa és mitől jó egy prezentáció:D
2023. jún. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
De ha nagyon szeretnél, felőlem mehet a tudatos bőrápolás meg a hajfestékek megfelelő használata a kívánt színeredményért. Csak érted, emberek vagyunk, emberek közt élünk és nem egy burokban, ahol a szépségápolás és a divat létezik csak.
2023. jún. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!