Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 30 év körüli férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 30 év körüli férfi rendszeren sörözik mert nem tud nőket felszedni, de a nők még emiatt is belekötnek akkor mi tévő legyen, hogy kiszabaduljon ebből a végtelen hurokból?

Figyelt kérdés

Az adott férfival csak jól járnának nők mivel nagyon jó egzisztenciát épített ki és csodálatos belsője van. Egyedül annyi szépség hibája van, hogy nem született magasnak és kicsit pocakos.


De bármikor lefogyna és nem sörözne annyit ha jutna neki egy csinos nő...


2023. máj. 15. 21:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%
De hisz te már kiszabadultál a végtelen hurokból! A minap azt nyilatkoztad, hogy alfa vagy, eltekintve a nőktől😂😂😂
2023. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
88%

Sokan elmondtuk már: fordítva ülsz a lovon!


Ígéretekkel tele a padlás mindenkinél.

Te sem jönnél össze kövér nővel, aki becsszóra majd lefogy, ha már párkapcsolatban vagytok. Mert mindenki tudja, hogy akinek magától nem megy, az másért is csak ideig-óráig fog változni.


15 éven át dohányoztam. Középsuliban volt egy barátnőm, amíg vele jártunk addig nem cigiztem, legalábbis akkor sosem, ha ő is velem volt, de igyekeztem akkor sem cigizni, mielőtt vele találkozom. Mondjuk tali után meg nem spóroltam a füstöléssel :D Na ez pont addig tartott, amíg jártunk. Szakítás után mintha mi sem történt volna, dohányoztam tovább.


Aztán egyszer jött az ötlet, hogy mi lenne ha elektromos cigi segítségével próbálnék leszokni. És teljesen jól működött, 2,5 év alatt eljutottam odáig, hogy már nem volt nikotin a folyadékban, amit kevertem magamnak. Aztán jött egy külföldi kórusfellépés, ahová repülővel mentünk. Megnéztem, hogyan lehet ecigit szállítani repülőn, hát egy tortúra, és még akkor is simán kidobathatják veled. Na mondom akkor hagyjuk is a francba, 5 napig kibírom nélküle.

Amikor meg visszaértünk úgy voltam vele, hogy 5 napig, még sörözésekkel együtt is ment, akkor most már nagy kár lenne újból ecigizni is. Ezért azt is elhagytam. Nem volt semmi külső motiváció. Én döntöttem el, és nézzenek oda, első alkalommal sikerült. Előtte meg, amikor külső kényszerítés volt, akkor 3-4-szer visszaestem.



Szóval ha magadtól nincs ezekre motivációd, akkor barátnő kedvéért is csak addig fogod türtőztetni magadat, amíg megvan az újdonság varázsa.


Ugyanígy, ha magadtól nincs motivációd emberek közé járni, nincs igényed emberi kapcsolatokra, akkor egy barátnővel mégis hogyan élnétek az életeteket? K*rva gyorsan meg lehet ám unni egymást, ha mindig mindent ketten, és csakis ketten csináltok.

2023. máj. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%

Szokásos Shrek-Harkonnen kérdés.


Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést. És az összes válaszát.

2023. máj. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
91%
Csak én vagyok rosszul, ha meghallom ezt a "jutna nő" kifejezesét? :D
2023. máj. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
88%

"i és csodálatos belsője van."


Hányadék belsője van. Ritkán látni undorítóbbat.

2023. máj. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
9%
1-és. A hurok elmélet miatt nem lehet megfordítani a sorrendet, mert az bele ütközne az általános relativitás elméletbe.
2023. máj. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
86%

"De bármikor lefogyna és nem sörözne annyit ha jutna neki egy csinos nő..."


Kövér nő nem jó? Majd együtt lefogytok.

2023. máj. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
82%

„rendszeren sörözik mert nem tud nőket felszedni”


Ezt hogy kell érteni? Vagy mi van?? Hogyan függenek össze??? A nő helyetz megdugod a sört, vagy mi a fsz???

2023. máj. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
85%
Ma éjjel zabálsz rendelt meleg zamatos főtt ételt, csamcsogsz?
2023. máj. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
73%

Amúgy ez szerintem nem a Shrek, csak megint valaki trollkodik a nevében (még ha ő maga is egy gigantikus trollnak tűnik). Hamarosan kiderül, igazam lesz-e: ha ma estig nem fog reagálni semmit (vagy csak egy-két kósza választ), valószínűleg csak trollkodás. Eleve Shrek sose írta még le úgy, hogy "csinos csaj", csakis "csinos nő"-nek írta. Meg ez a "csodálatos belső" is gyanús rögtön a kérdés leírásában, ugyanis az utóbbi hónapokban kifejezetten nem akarta magát lebuktatni, pláne a kérdés legelején, hogy ne menjenek el a kérdései a "Shrekezés" irányába.

Persze ne legyen igazam, de szerintem ő most nem Shrek, csak valaki trollkodik a nevében, de estig úgyis kiderül. Ha csak egy-két rövidke választ ír majd ide, akkor nem ő lesz, mert ő nagyon aktívan szokott reagálni, kb. minden második kommentre.

2023. máj. 16. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!