Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy 30 év körüli férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 30 év körüli férfi rendszeren sörözik mert nem tud nőket felszedni, de a nők még emiatt is belekötnek akkor mi tévő legyen, hogy kiszabaduljon ebből a végtelen hurokból?

Figyelt kérdés

Az adott férfival csak jól járnának nők mivel nagyon jó egzisztenciát épített ki és csodálatos belsője van. Egyedül annyi szépség hibája van, hogy nem született magasnak és kicsit pocakos.


De bármikor lefogyna és nem sörözne annyit ha jutna neki egy csinos nő...


2023. máj. 15. 21:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

"De bármikor lefogyna és nem sörözne annyit ha jutna neki egy csinos nő..."


Csak fordítsd meg a sorrendet!..

2023. máj. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell alkoholista, már százszor leírtuk ezt is.
2023. máj. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Màr megint kezdi...
2023. máj. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

Máris péntek van, Shrek úr? Te, meg a csodálatos belsőd🤣🤣🤣

Szépséghiba egybe írandó!

2023. máj. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Hány sörikénél tartasz ma?
2023. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Mivel a nők nem akarnak alkoholista férfival járni ezért vagy még egyedül.
2023. máj. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

#1 Előbb a nő is adjon egy esélyt én már elértem itthon egy olyan karriert amit mások valószínűleg soha sem fognak.


#2,6

Amint jutna nekem egy csinos csaj azonnal nem innék annyi sört.

2023. máj. 15. 21:40
 8/23 anonim ***** válasza:
44%
2023. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Én meg kövér nő vagyok, de ahogy fizetsz nekem a randikért, eskü lefogyok! Még a sörödet se iszom el.
2023. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%

Én egy tipikus szingli vagyok (nem volt mindig így, volt kapcsolatom, de ez most mindegy) Vágyom egy kapcsolatra. Őszintén, nem érdekel sem a magasság, sem a pocak. De!!!! Az önsajnálat, meg hogy alkoholba fojtod a bánatod! Jajj! Ne már! Én nőként remekül elvagyok egyedül. Hogy a fenébe ne akarnék boldogan élni, míg meg nem halunk valakivel? De nem fogok "all by myself"-et hallgatni, zokogva csokit zabálni, meg sörözve magamat sajnálni. Csak és kizárólag olyan férfit tudnék magam mellett elképzelni, aki szintén nagyon jól elvan egyedül és nem nyalogatja a sebeit, hogy milyen sz@r neki, hogy nincs csinos barátnője.

És hidd el, ez nem kizárólag az én véleményem! A nők kiszagolják az önsajnálatot, meg a negatív kisugárzást!

Lehetsz te a felsővezetők gyöngye, csurig csodás belső értékekkel, ha félembernek érzed magad egyedül.

Ráfogod a sikertelenséget a pocakodra, meg a magasságodra. Ezek a legtöbb esetben (nyilván lesz, akinél igen) nem számítanak.

Ja! Az alkohol az még nagyon taszító.

2023. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!