Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan pszichológus aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pszichológus aki képes kigyógyítani a nőgyűlöletből?

Figyelt kérdés

Van aki már képes volt felállni a megkeseredettségből? Ha igen, hogy sikerült neki?


( Kérlek ne az itt felvonuló incel teóriákkal azonosítsatok! Köszönöm.)



2023. máj. 12. 12:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
60%

Hát 9, sajnos 10esnek igaza van.

Ugyan valamelyest jellemzőbb az alacsony intelligenciájúakra a sztereotíp gondolkodás, de valójában a tájékozottság döntőbb, mint az IQ. Hisz a sztereotíp gondolkodás alapja a felszínes ismerettség. Ebbe a hibába meg éppúgy beleeshet egy magas IQ-jú ember is, mint egy alacsonyabb IQ-val rendelkező.

2023. máj. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
53%

#10


Rendben, akkor jellemzően arra vall.


Viszont az, hogy ki milyen ember és milyen a jelleme az is hozzá tartozik alapvetőn ahhoz, hogy valaki mennyire mondható intelligensnek. Az, hogy te logikai feladatokban nem teljesítesz rosszul, még nem jelenti azt, hogy az élethez is intelligensen állnál hozzá. Szóval azzal önmagában semmire nem fogsz menni, hogy magasabb az átlagtól az IQ -d.

2023. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
53%

A jellem egyébként is sokkal árnyaltabb és nem egysíkú dolog, minthogy mindenkinél egyértelműen következtethető legyen. Nyilván nem törvényszerű amit irtam, hogy az alacsony IQ mellé ez parosulna, de szerintem jellemzőbb.


Illetve az én értelmezésem szerintem az is egy alapvető intelligencia kérdése, hogy az életben mennyire tudsz megoldani dolgokat, mennyire figyelsz magadra, a környezetedre és az embertársaidra. Nem, faj, bőrszín, szexualitás alapján gyűlölködni nem vall egy tájékozott intelligens ember jellemére.

2023. máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Értjük, hogy mit mondasz.

De te alacsony intelligenciát írtál. Ami bizony IQ-t jelent. Hogy te mást értesz intelligencia alatt, mint azt a definíció adja, az a te döntésed, de ne várd el, hogy mindenki kövesse a külön szóhasználatodat.

Legközelebb jobban figyelj oda mit mondasz.

2023. máj. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
93%

"a felső 10%-ban vagyok és rasszista, homofób és nőgyűlölő is vagyok."


Amíg másnak a te életed jelenti a rémálmot, borzalmat, addig neked ezt kell élned :D

Rendesen boldog lettem most, hogy nekem nem kell olyan boldogtalan, gyűlölettel és frusztrációval teli életet élnem, mint neked.

2023. máj. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
38%

15. A 10-es vagyok. Nem értem miért kell ítélkezni, hisz alig mondtam magamról pár dolgot még, konkrétan semmit nem tudsz rólam.


Jó életem van. Magas vagyok, jóképű, szeretnek a nők. Én is szeretem őket.

Nem is vagyok fideszes (vagy mi hazánkos), a legtöbb mindenben liberális vagyok egy-egy témát egyenként tekintve. 2 éve a covid idején az egyetemen külföldi barátaim voltak (erasmusos csoport), mert a barátaim hazaköltöztek a koliból és albiból, de én nem. A csapat fele néger vagy arab volt, velük is jókat beszélgettem. Egy barna mexikói lány volt onnan a szeretőm pár hónapig.

Jó pár meleg haverom, ismerősöm is van. Bírom azt bennük, hogy kevésbé agresszívek, macsósak férfiak közötti haverkodáskor, mint a heterók, kevésbé kell velük -átvitt értelemben- egy ilyen "kinek nagyobb a farka" versenyt játszani.

2023. máj. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
89%
Végre egy incel, aki komolyan változtatni szeretne. Ezért tényleg elismerésem minden irónia nélkül
2023. máj. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

1. Mert irigy vagyok, nekik van pájúk, nekem meg nincs.

Válogathatnak, cserélgethetik a partnereiket gond nélkül, bármilyen vágyukat kiélhetik, ha nem xel vagy ynal, akkor majd lessz egy z ember, és azzal. Én meg ilyen nyomi vagyok, hogy senkinek nem kellek semmire. Mindig van nekik 3-4 lelki szemetes láda, akiket úgy dobhatnak ki mint a használt papirzsmebkendőt. Ha sírnak sose kell egyedül, mindig akad egy lovag pasi aki megvigasztalja őket. Én is mindig csak erre kellek. Ha programra kell menni, akkor is mindig van nekik kivel. Ha akarják komplett háremet tarthatnak, nekik bókoló kedveskedő férfiból. Ém meg annyit nem kaptam életemben, hogy jól nézel ki. Aki tetszik az soha észre se vesz. Maximum a legalja putrisoknak kellek, de azt magamra nézve is megalázónak tartom. Úgy gondolom ennél azért többet érek..

2023. máj. 12. 18:55
 19/27 anonim ***** válasza:

Hát Kérdező, ha megengedsz egy véleményt:

Az a nő, akinél jönnek mennek a lelki szemetesládák, csak úgy "kidobja őket" ha nem kell neki.. Az a nő, aki ha gondol egyet és ki akar élni valamit, akkor csak kiválaszt valakit a csoportból és ki is éli magát vele...

Hát szerintem ezek az alja putrisok. Az ilyen a kutyának sem kell.

Olyan csajjal ne kezdj, aki nem tekinti embernek az embert. Teljesen fölösleges. Egyszerűen csak offold őket egyből. Igen, lehet, hogy csinos a pofijuk meg formás a testük, de ha rohadnak belülről, akkor csak az idődet pazarlod velük.


Válogass! És utasíts el nőket, ha nem tetszenek!

Egyébként az egyik csajozási technika pont az, hogy kelleted magadat. A nők is szeretik a kihívásokat. Amíg azt látják, hogy bármikormegkaphatnának, addig nem fogsz kelleni nekik, de ha már az tlátják, hogy nem vagy könnyen becserkészhető, felkelted a figyelmüket.

Szóval azzal, hogy egyszerűen kioffolsz pár toxikus gyökeret, simán bevonzhatsz pár másik csajt. Oké, a minőség ott sem garantált, de ez már csak ilyen, ha az ember ismerkedik.

2023. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
19. Soha az életben nem akart még nő felszedni, hogy offolnék, meg pláne hogy kéretném magam így?
2023. máj. 12. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!