Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet ilyen férfival komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyen férfival komolyan tervezni?

Figyelt kérdés

Az illető elmúlt negyven de soha nem volt házas. Azt tudom, hogy elég sok bartánője volt, külsőre abszolút rendben van, mégis azt mondja, hogy nem talált eddig megfelelőt. Ez eléggé fura nekemm

Szerintetek jelenthet ez problémát ismerkedésnél?



#megbízhatatlan #RED flag #csak szórakozik
2023. máj. 9. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Meg lehet próbálni...
2023. máj. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
A házasság sem garancia semmire azt remélem tudod.
2023. máj. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Ha külsőre oké, de nem volt még házas, akkor vagy kettyós, vagy csak játszadozik a nőkkel, ürítésre kellenek neki, megrögzött agglegény, stb.
2023. máj. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Tipikus nagymenő, valószínűleg pénzes, külsőségekre extrém sokat költő fuckboy (vagyis inkább már "fuckman"), akinek az a hobbija, hogy fiatalabb csajokat kúrogat.
2023. máj. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3 ezt tapasztalatból mondod?

Azért sokféle ember van sok élethelyzet, előfordulhat

hogy valaki tényleg nem talált hosszútávra, önhibáján kívül.

2023. máj. 9. 10:35
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Te is egyike leszel a háremnek, de ezzel a férfivel komoly kapcsolatra ne számíts. Mert képtelen rá.
2023. máj. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4 azért nem egészen, szerencsére vagy sajnos nem vagyok sokkal fiatalabb:)
2023. máj. 9. 10:37
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Az emberek ahogy öregednek egyre inkább mindent sémákra akarnak felhúzni, meg red flagekre, ahelyett hogy minden emberben meglátnák az egyediséget és kíváncsiak lennének arra a konkrét személyre. Adj a dolognak egy esélyt, ne ilyenek alapján akarj dönteni.
2023. máj. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, a 3-as vagyok és férfi, tudom hogy működik ez. Nálunk azok agglegények még 40 felett, akik nem veszik komolyan a nőket, kapcsolatot, önzőek, vagy pszichésen nem okés valami. Én 24 évesen már komoly kapcsolatot keresek egy olyan lánnyal, akivel idővel el is jegyezzük egymást. Szerintem normális férfi így gondolkodik. Nehéz elhinni, hogy a sok barátnő között nem volt alkalmas.

Én úgy látom, te be akarod magadnak beszélni, hogy ez oké, mert tetszik neked, akkor hajrá, megtanulod majd a saját károdon.

2023. máj. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%

Ostobaság ilyenek alapján előre eldönteni a kérdést.

Kérdező!

Ha normálisabbnak tartod magad a gyakoris válaszolók átlagánál (ami elég alacsony követelmény), akkor ne ítélkezz, hanem próbáld megismerni.

Igen, lehet, hogy valamelyik itt károgó vészmadár előrejelzése beigazolódik. De lehet, hogy nem. Ha mindenkit kiszelektálsz ilyen-olyan előítéletek alapján, akkor egy dolog holtbiztos: hogy TE egyedül fogsz maradni. A kiszelektált emberek meg lehet, hogy más, kevésbé előítéletes ember mellett megtalálják a boldogságot.

2023. máj. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!