Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék kifejezetten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék kifejezetten ronda, nem szép nőket párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
2023. máj. 4. 12:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%

"Azért nézzük már meg, hogy egy átlag nőnek milyen elvárásai vannak, persze ez nem szabályszerű,"

Kérlek, áruld már el, hogy mik azok az elvárások amiknek nem tudsz eleget tenni és amik szerinted irreálisok.

Nehogy azzal jöjj, hogy kocsi, ház, lakás, stb., mert nyilván ilyent senki nem ír ki a profiljára.

2023. máj. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#9-es: " a mostani párom a Randivonalról ismertem meg" - akkor minek járogatsz te fel a randivonalra meg a tinderre?
2023. máj. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#12

Együtt mentünk fel szétnézni, mi a helyzet így 1,5 év elteltével. Vagyis én, de ő is nézte (profiljaim még megvannak, de 1,5 éve semmi aktivitást nem mutattam egyiken se, nem is reagáltam semmire). Még csak nem is én vettem észre ezeket a nagy igényeket, hanem ő. Meg is jegyezte, hogy hogy el vannak szállva egyesek az igényekkel és maguktól.

Csak megkerestem már azt a kérdést, ahol hosszan írtam erről. A 39-es válasz lesz:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__tarskereses__1220..

2023. máj. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A legőszintébben mondom neked, én személy szerint nem is jövök ki a csúnyább & igénytelenebb nőkkel. Úgy érzem, a külső hatással van a belsőre is. A csúnyább vagy kövérebb nők kevésbé viselkednek szerényen, finoman és nőiesen, mint a szép, kecses nők. Nem csak külsőre nem passzolok tehát velük, hanem személyiségre sem. Kicsit mindig azt éreztem rajtuk, mintha lenéznének, vagy esetenként le akarták döngölni az önbizalmam (erre egy nagyon durva személyes példát is tudnék hozni), de nem egyedi esetről van szó egyáltalán. A szép, vékony nőket szerényebbnek, kedvesebbnek érzékeltem mindig is, mint a csúnyábbakat. Ennélfogva az igényeink is sokkal inkább találkoztak a szép és igényes nőkkel. Talán ritka eset vagyok (nem tudom, hogy így van-e!), de én a ronda/kövér/igénytelen nők számára vagyok láthatatlan, és az igényes, szép nők számára látható. Annyi példát tudnék neked hozni (mind a mai napig), hogy Dunát lehetne rekeszteni velük. Az egyszeri erősebb érdeklődések és szimpátia kifejezésétől a hosszas, kedélyes beszélgetéseken át a bensőségesebb viszonyokig és párkapcsolatokig, széles a skála.

Vélhetően belső komplexusok okozzák a csúnyább és szebb nők közötti viselkedés- és személyiségbeli eltéréseket.

2023. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
nagyon szerettem volna egy időben én is ilyen párt de feladtam sajnos tapasztalataim szerint az átlag alatti nők nem érik be hasonló pasival amit megértek nekem is van olyan nő mint pl az a Varga Irén aki soha semmilyen körülmények között nem kéne,na most ha én vagyok ennek a férfi megfelelője akkor nagyon megértem miért nem akarnak semmit tőlem és igazuk is van.
2023. máj. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

10 van igazság abban amit írsz.


én prostikhoz járok és végleg fel adtam a párkapcsolatot.

Reménytelen romantikus voltam,kezdetben még a prostikkal is én hülye még virágot is vittem,most csak simán ürítek néha ha valami nagyon jó nőt látok meg kívánom egy-két menet de már nem hoz annyira lázba. Sőt maga a szex sem. Néha az érzelmi részére még vágyom de egyre kevésbé. Számomra már nem sokat érnek a nők mint nők inkább mint emberek érnek valamit a szememben.

2023. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16-os: ha nem értékeled a nőket mint nők, akkor hogyan is várnád el, hogy ők meg értékeljenek téged?

Egyébként nyilván a prostizással is végleg elástad magad a szemükbe.

2023. máj. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha valaki huzamosabb ideig prostihoz jar, az torzitja a lelket, kiuresiti, hiszen csak penzert vett testiseget el meg. Nem is csoda, ha ennyire kiegtel.
2023. máj. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!