Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék kifejezetten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék kifejezetten ronda, nem szép nőket párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
2023. máj. 4. 12:56
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
30f
2023. máj. 4. 12:56
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Bárhol. Társkeresőn is vannak.
2023. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Ott nincsenek csúnya nők, csak olyanok akik nem 10/10, hanem 10/8, de a 10/2 is 10/10-es pasit akar.

Szóval az lenne a megfelelő aki tudja magáról, hogy nem egy főnyeremény, és ezzel tisztában van és ketgoriájához megfelelőt választ.

2023. máj. 4. 13:03
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Tehát neked nem csúnya nő kell, hanem olyan, akinek alacsonyak az elvárásai. Ez nincs ráírva senkire.
2023. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Azért nézzük már meg, hogy egy átlag nőnek milyen elvárásai vannak, persze ez nem szabályszerű, hogy egy "csúnyább" nőnek nem lehetnek ugyanojan elvárásai. A naívság és a túlzott beképzeltség okozója, hogy nincsenek tisztában a saját értékükkel. Én tudom magamról, hogy egy átlagos, talán átlag alatti pasi vagyok, ezért eszem ágában sincs a szintemen felül választani, de az élet nem egy egyszerű kérdés, amit egy egyszerű válasszal meg lehet válaszolni. Tisztában vagyok vele, hogy a belső értékek az én szintemen sokkal fontosabbak mint a külső tulajdonságok, ami amúgy is mulandó és némileg azért formálható.

Tehát én a belsőt tartom fontosabbnak, és eléggé kicsi az esélye annak, hogy én, mint átlag alatti pasi 10/10 nőt találjak, eszem ágában sincs ez.


Szóval nem az elvárásokkal van a baj, hanem azzal, hogy ha valaki tudja magáról, hogy átlag alatti, akkor sajnos muszáj lesz lejjebb adni azokat az elvárásokat, hogy érzelmileg olyan párt találjon amit keres.

2023. máj. 4. 13:30
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
Kövér,testes csajból sok szingli van
2023. máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Sehol. Mindenki boldog, minden rendben van. Bemondta a tv.
2023. máj. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kotelezo lentebb adni, mindenki arra vagyik, amire akar.
2023. máj. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én felmentem a Randivonalra (vidéki nagyváros és környéke) és csupa nem főnyeremény nőt láttam. Korábban társkeresőztem, a mostani párom a Randivonalról ismertem meg, de azóta nagyon bezuhant ott a színvonal. Se egyetemistákat, se diplomásokat, pláne kicsit is csinos nőket nem láttam, de szó szerint egyet se azon a környéken, ahol lakom, pedig egyetemváros és környéke. Viszont az elvárásaik egyeseknek tényleg brutálisak voltak, ebben meg tudlak erősíteni. Ez nem incelduma, konkrét példákat tudnék felsorolni. 1-2 hónapja le is írtam valamelyik kérdéshez három konkrét példát is, aki nagyon akarja, visszakereshetem.

Furcsamód pont Tinderen láttam inkább, hogy a kevésbé vonzó vagy csúnya nőknek vannak alacsonyabban az igényeik, a Randivonalon az ellenkezőjét. De ezek szubjektív észlelések, más biztos mást írna.

2023. máj. 5. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A rondább nőknek még nagyobbak az igényeik és erre van magyarázat is.

Mivel az átlagos vagy átlag feletti nőknek nagyon megnőttek, főleg a külsőt érintő igényeik, ezért a legtöbb pasi aki társkeresőzik, kénytelen volt egyre lejebb és lejjebb adni a sajét igényeiből, hogy legyen egy minimális esélye. Illetve sokszor a legjobban kinéző, sikeres férfiak is egy-egy "menetre" simán hülyítenek akár átlag alatti csajokat is. Szóval így a nem től vonzó nőkre is nagyon megnőtt a kereslet, ami ahoz vezetett ,hogy ők is elkezdték főnyereménynek érezni magukat. Persze amúy lehettek azok, mert nem minden a külső, de a legtöbb esetben az ilyen nők sok téren eléggé "hátrányosak". Pl. van gyerekük már egészen fiatalon, akár több is és lehet, hogy több apától, szar helyen élnek, szar melót végeznek, tanulatlanok, kevésbé értelmesek stb.

Szóval egy-egy ilyen hülyítés után két dolgot tehetnek, egyrészt beismerik, hogy ők nem olyan vonzók és nekik sokkal körültekintőbben kellene válogatniuk, szóba kellene állniuk az átlag alatti pasikkal (akik a szintjüket képviselik) - ez soha nem fog megtörténni - vagy pedig bemesélik maguknak ,hogy valójában a (magasabb kategóriájú) férfi aki nem érdemelte meg őket és igazából nem is a pasi használta ki őket hanem fordítva.

Ez utóbbi fog bekövetkezni az esetek 99%-ban és ettől kezdve nincs megállás. A 120kg-os, 8 általánost végzett, fogatlan Marcsika is azt fogja hinni, hogy ő a főnyeremény. ÉS mivel az elkeseredett férfiak tömegei fognak "igényt tartani" rá, ezért ebben a hitében folyamatos megerősítést, pozitív visszajelzést kap.


Szóval kérdező ne keress kifejezette nronda nőt. Olyat keress aki SZÁMODRA vonzó, aki bejön neked és ez kölcsönös. Ha kapsából nem találsz ilyen nőt, akkor se kezdj el "simpelni", keresgélj, próbálkozz, de ne adj lejjebb az igényeidből! Ez a legnagyobb baromság amit lehet tanácsolni bárkinek is. Mindenkinek olyannal kellene összejönnie akiben valóban lát értéket, aki valóban vonzó számára. Nyilván az embernek a lehető legobjektívabban be kell lőnei, hogy nagyjából kinél van esélye, nem érdemes se nagyon felül se nagyon alul választani.

2023. máj. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!