Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok egy kifejezetten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok egy kifejezetten feminin karakterű nő, akkor nem érdemes gyengéd, érzelmes, gondoskodó és házias férfiról álmodnom?

Figyelt kérdés

Mert ahogy észrevettem, amire én vágyom, az az, amit általában a férfiak keresnek egy nőben. A finomság, az, hogy szeretgetve legyek, hogy empátiát, megértést, támogatást, érzelmi stabilitást kapjak, hogy bizalmat szavazzanak nekem, hogy a másik igazán mély érzésű legyen, és emellett a szellemi partnerem. Amiket általában hallok nőktől, az az, hogy ők fel akarnak nézni a férfira, kicsinek és védelemre szorulónak akarják érezni magukat mellette, határozottságot, kimértséget, ésszerűségen (és nem érzelmeken) alapuló gondolkodásmódot várnak tőle, de én ezekkel nem tudok mit kezdeni, mert nem érzem úgy, hogy erre lenne szükségem.

Viszont rendszerint megkapom, hogy egy heteroszexuális párkapcsolat csakis akkor működhet harmonikusan és egészségesen, ha a férfi "férfibb" a nőnél, a nő pedig "nőbb" a férfinál, tehát e logika mentén hozzám pont nem olyan társ lenne való, amilyet elképzeltem magamnak. Meg a férfiakon is inkább azt veszem észre, hogy maszkulinnak akarják érezni magukat a társuk mellett, de valószínűleg nem én lennék a legalkalmasabb arra, hogy kielégítsem az ez irányú igényeit egy olyan férfinak, aki alapvetően "nőies", legalábbis a társadalmi konvenciókhoz mérten. (Számomra pl. új infó volt, hogy az is gáz, ha egy férfi főzni akar valami finomat a nőjének, hogy lenyűgözze/boldoggá tegye őt, mert hát ez "női energia", ilyet a nőnek kell csinálnia a férfi örömére, különben megborul az egyensúly és rivalizálás alakul ki a felek között, meg mit tudom én, teljesen el voltam képedve, mikor meghallottam, de ahhoz elégnek bizonyult, hogy egy pillanatra elbizonytalanítson.)

Szerintetek találhatok olyan embert, akikben az általam vágyott tulajdonságok találhatók meg, EMELLETT engem is meg tud szeretni, noha nem vagyok a női princípiumait beteljesítő nő eszményének a megtestesülése?



2021. ápr. 23. 06:58
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

A nagyon szép celtudatos okos bnőimnek mind hősszerelmes papucs párja van. Ez en ugy látom nagyon gyakori is.


En az ellentétük vagyok kicsit szép, önállotlan, béna mamlasz, nekem meg vezető iranyito domináns Férfi párjaim voltak mindig is, es most is az van.

2021. ápr. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Hallod, te még nálam is súlyosabb vagy... :)

A papucsokat hagyjuk már..

Legyen tökös egy férfi...

2021. ápr. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem manapság ritka a férfias férfi.. Max olyanok vannak akik annak képzelik magukat.


Pl facebookon egy james charles cikk alatt nagyba ment a buz1zás, beszólás, mennyire férfiatlanul néz ki stb. Kik szóltak be? James charlesnál is kisfiúsabb testű, pipaszár lábú, nőies arcú ecsethajúak. Az a durva hogy ezek tényleg férfiasnak hiszik magukat. Mást látnak a tükörben. Döbbenetes hogy el vannak varázsolva.


Személyiségre se férfiasak.

Legtöbb esetben az anyjuk vagy a barátnőjük oldják meg a problémáikat. Sok olyan 30 körülit ismerek aki javíttatni nem tudja egyedül elvinni a kocsiját, vagy állásinterjúra elmenni, az apja/anyja/stb kísérgeti.

Volt olyan barátom aki pl vitába keveredett valakivel, én léptem közbe hogy ne verjék meg, a másik pasi annyit szólt neki hogy "nem lesz mindig itt a barátnőd hogy megvédjen. Vigyázz! Kifigyellek!" ezek után kísérgetnem kellett, kullogott mellettem. Igazán férfias... Egy 1,9 méteres 120 kilós "férfit" őrizgetni.

De hosszan tudnám még sorolni.

Lényeg hogy a fiatalabb generációknál már nincsennek férfiak.

Csak magukat férfinak képzelő majmokat foghatsz ki, de azokat könnyű kiszűrni/betörni.

2021. ápr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
bla bla bla. Jóképű pasit akarsz te is, mint a nők 99%-a, nemde? Akkor ne ködösíts.
2021. ápr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Az, hogy egy ember empatikus és odafigyel a párjára az nem papucskodás, hanem alap dolog, nem tudom, miért menő a macsóskodós agresszió meg tesztoszteron, vagy miért evidens, hogy egy érzelmesebb, nem agresszív férfi nem tud önállóan gondolkodni lol?
2021. ápr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Be ne nyald ezt az elavult hülyeséget!

Olyan párod legyen, amilyenre TE vágysz, nem olyan, amit szomszéd Juli néni (akit harminc éven át vert és erőszakolt a férje, utána a lányukat kezdte verni meg erőszakolni, és miután a lányuk lelépett külföldre egy harminc évvel idősebb pasival, Juli néni férje felakasztotta magát a pajtában, és Juli néni azóta boldog) jónak lát. Sz*rjál rá a végtelen bölcs Juli nénik véleményére.

2021. ápr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk rendszeresen foz a parom nekem valami finomat, en is szoktam neki, de en utalok fozni, bar most vettem egy konyvet, abbol tok jol elfozocskezek. O most epp porszivozik, mikozben en itt irogatok a kavem mellett xD Nem erzem, hogy barmilyen energia meg lenne borulva, egyebkent ferfias, magabiztos ferfi, 6 eve mukodik a kapcsolat, szeretget is eleget.
2021. ápr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 BeefEater ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy ez a kettő miért zárja ki egymást. Attól én nem leszek kevésbé férfi, ha a partnerem is határozott és tudja, hogy mit akar. (Az persze nem működne, ha a partnerem azt akarná, hogy papucs legyek.)


Szerintem bőven van olyan férfi, aki egyszerre tud férfi lenni és még érzelmei is vannak.

2021. ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5,6,7,8 mindent leírt, amit én gondolok.
2021. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!