Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van abban a világ legnagyobb PUA mesterének (Mystery-nek), hogy a nők értékét a külseje és fiatalsága határozza meg?

Figyelt kérdés

Mystery a világ legnagyobb PUA mestere, akiről gyakorlatilag minden PUA copy-zta az "oktatóanyagát", arra alapult az egész világot átsöprő nőcsábászat tanulására alapuló iparág.

Azt írta és taglalta száz oldalakon át a könyvében, hogy a nők értékét 90%-ban a külseje és fiatalsága határozza meg, míg a férfiak értékét ez csak 10%. Tehát egy férfi az lehet sikeres és vonzó még a 60-as, 70-es éveiben is ha megvannak más vonzó tulajdonságai, míg egy nő 40 fölött már kuka. És ez elsősorban a társkeresési érték, de nem csak az. Az karrierben sem néznek úgy egy nőre ha már korosodik vagy nem szép. Egyszerű pultosnak is szép fiatal csajokat keresnek, valamint HR-esnek sem vesznek fel csak szép fiatal csajokat, mert még állás keresésnél is azokat a cégeket részesítik előnyben pl. az ITs kockák, ahol a HR-es az csini és fiatal csajszi.

Férfiaknál ez nem így van, ott inkább a tapasztalat, a tudás, a teljesítmény, a különböző vezetői és szociális képességek számítanak. Míg a nők esetében itt is a külső és a fiatalság.

Szerintetek is ilyen a világ? Akik most fiatal nők azok alaptalanul vannak nagyra magukkal, hiszen az értéküket eddig egy tőlük független tényező adta amiért nem kellett tenniük semmit, de később majd nagy pofára esés lesz ha ez az adottság az idővel elmúlik?


2023. ápr. 28. 09:05
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
72%
40-en fölötti nő vagyok, boldog házasságban, szeretem a munkámat, ahol megbecsülnek. Ha szerinted én értéktelen vagyok, míg a 60-as pénzes öreg, aki fiatal nőt vesz magának, és boldog úgy, hogy tudja, hogy a nőnek hányingere van tőle, mikor ágyba bújik vele, ő a sikeres ember? Én inkább sajnálom az ilyen férfiakat. Nagypapámnak nyugdíjasként volt egy szintén nyugdíjas barátnője, együtt jártak ki a telekre metszeni, meg zöldségeket termeszteni, borozgatni a barátokkal. Na ők boldogok voltak. A 30 évvel fiatalabb nővel villogó pasi, meg a magát drága ruhákkal, táskákkal kárpótló fiatal lány szerintem nem boldog, hiába a Maldív szigetek, ha este a papával kell ágyba bújni.
2023. ápr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
81%
Igaza van na. Most jobb életed lesz?
2023. ápr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
58%
En csak egy ilyenrol tudok aki kulsoleg hanyadek, de nagyon gazdag sebesz.. szerintem aki a korombe mozog tudja kirol beszelek😂 ranezel egy dagadt venember, hanyni tudnal, a szemere kiul, hogy orulten beteg pszicho aki barkit megrakna kb. Na erte bomlanak a plasztik csajok, gondolom ingyen mutet es hasonlok kedveert, neha hallom hogy random csajok kuldozgetik neki a pikans videokat. Felfordul a gyomrom. De latod van ilyen is, hajra ha ez a cel :D biztosan szerlmesek bele azok a csajok.ja nem xd
2023. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
100%
Most ez a sebészes pont azt bizonyítja hogy nem vonzó nekik. Azért kedvesek vele hogy meglegyen olcsón a műtét, és majd legyenek elég jók azoknak a pasiknak akiket kinéztek. Ez biztos hogy nem az öreg sebész az. Ő csak egy eszköz.
2023. ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
100%
Mivel vonzóbb szerinted egy kopasz 40es férfi? De most őszintén...
2023. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
80%
Jó nőként írom (olyan nőként, akire te álmaidban vágysz), hogy mindig számított a külső. Sose volt csúnya pasim, se öreg pasim. És nem is lesz, legfeljebb amikor én is megöregszem. És a barátnőim közül (akik szintén jól néznek ki) egynek sincs csúnya a pasija. Tudod milyen pasira bukunk? A jóképű, maximum 10 évvel idősebb, magabiztos férfiakra. És nőként azt is figyelembe kell vennünk, ha gyereket akarunk akkor legyen minél fiatalabb a pasas. Mert a mai világban 40 fölött sajnos férfiaknál is rohamosan csökken a termékenység. És ha még szép gyereket is akarok (nekem ez is fontos) akkor az apja sem lehet csúnya. Érted. Aztán meg ott vannak a rémisztő példák, mint Bruce Willis és a felesége. Szegény csaj, még fiatal és gyönyörű. És ápolhat élete végéig egy demens, beteg öregembert, akinek már hiányzik az elülső foga. Na ezért sem kéne soha sokkal idősebb pasi. Ha csak egzisztenciája van valakinek az krva kevés. Sorry
2023. ápr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%

"49, mi az a PF?"



[link]



38F incel

2023. ápr. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
79%

Akkor már nincs más dolgotok, min 60-70 éves korotikig qrvára meggazdagodni, és jöhetnek a fiatal pipik.

Jó álmodozást!

2023. ápr. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!