Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar nők azért vonzódnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők azért vonzódnak ennyire a külföldi (brit/német) pasikhoz, mert azok pénzesebbek és jobban meg tudnak felelni a mai nők elvárásainak?

Figyelt kérdés

Bizony egy mai magyar nő az rengeteg olyan elvárással is rendelkezik, amelyeket a jelenlegi magyar gazdaság (így a magyar férfiak jelentős része) nem tud megteremteni. Röviden: nyugati elvárások vannak, egy keleti gazdaságú országban. Így persze nagy az elégedetlenség, mert hát a nők mindent a férfitól várnának.

Ezért van az, hogy még a külsőből és a státuszból is lejjebb adnak a nők, ha külföldi pasikról van szó. Még egy viszonylag lófejű brit, német pasi aki egyébként a saját hazájában egy senki, gyári munkásként dolgozik, még az is sikeresebb egy nettó 300 ezret kereső közgazdásznál Budapesten, átlagos férfi külsővel.

Valamint a saját lakás mániájukat is elfelejtik a nők, Németországban ugyanis ezeknek nincs saját lakásuk, ahol a nagyvárosokban eleve is 80% bérel, ott pont nem a legaljának (akik a magyar nőkre mennek) van sajátja. Márpedig az is tény, hogy csak azok a külföldi pasik jönnek kelet-európai nőt vadászni, akik otthon nem találnak nőt, mert nem kellenek az ottani nőknek. Bizony lenézett dolog ha valakinek keleti nője van külföldön, és nem is divat, csak az alsó körökben. Ezt is biztos forrásból tudom, rengeteg külföldi ismerősöm van, arról nem is beszélve hogy már én is 2 éve külföldön élek, azelőtt Budapesten éltem.

Más is így látja ezt a folyamatot? Mindenben igazam van, jól látok mindent ezen a téren?


2023. ápr. 25. 10:43
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
44%
A cigányok nem brazilok? Vagy spanyolok? Vagy mexikóiak?
2023. ápr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha a magyar pasik a legjobbak (aranyos!), akkor mit vinnyogsz itt? :D
2023. ápr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
89%
Imádom az általánosításokat! Én egy személy vagyok, akit a gondolatai és a cselekedetei különböztetnek meg a többiektől. Tehát nem vagyok magyar férfi. Én én vagyok. Te meg te, ő meg ő. Ő iszik, veri az asszonyt, te félénk vagy és meleg, én pilóta vagyok és van két gyerekem, sosem léptem félre. Mind magyarok vagyunk. Szóval akkor most ki a magyar férfi? Ezek az általánosító, populista ostoba kérdések annyira értelmetlenek!
2023. ápr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
91%
A ciganyok indiaiak. Tok mas vonasok. A magyarokra meg nem lehet altalanositani, mert elegge kevertek mar a genjeink, gyakorlatilag minden nepcsoport vonasai megtalalhatoak nalunk, es nyilvan nem csak a szep vonasok. Olyan lanyismerosom is volt, aki konkretan azsiainak nezett ki, pedig magyarok voltak a szulei is.
2023. ápr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha Németországban élsz, miért foglalkoztat ennyire kihez vonzódnak a magyar nők? Ha a német nők ennyire különbek, foglalkozz azokkal.
2023. ápr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
79%
Engem a koreai férfiak azért vonzanak, mert nagyon odafigyelnek a külsejükre. Ápolják a bőrüket, napi 2-szer fürdenek és NAGYON JÓL NÉZNEK KI.
2023. ápr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
77%

Én egy német sráccal ismerkedek, és nagyon is jól néz ki, amúgy is imádom a szőkéket, ez van, mindig is így volt. Már kisiskolásként is a német foci csapat tetszett. 🫣

"Keleti" pedig egyáltalán nem vagyok, nagyon szerencsés viszont igen, hogy értelmes szüleim vannak.



Őszintén szólva, engem nem érdekel, hogy a saját hazájában mennyire népszerű pasi valaki, ez mit számít?

És a gyári munkás kategóriától igen messze van, pl. Brüsszelben is tartott már prezentációt egy EU-s rendezvényen.


Az van, hogy nagyon nem akarják belátni a legtöbben, hogy totálisan lenézik a nőket. Az összes magyar srác, akivel randiztam, egy oltári nagy bunkó volt, mindről kiderült később.

Ezzel nem azt mondom, hogy nincs kivétel, de elég csak megnézni a statisztikákat is, pl. hogy milyen a nők helyzete, élete, kb tök utolsók vagyunk pl. ebben is más országokhoz viszonyítva. :/

2023. ápr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!