Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar nők azért vonzódnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők azért vonzódnak ennyire a külföldi (brit/német) pasikhoz, mert azok pénzesebbek és jobban meg tudnak felelni a mai nők elvárásainak?

Figyelt kérdés

Bizony egy mai magyar nő az rengeteg olyan elvárással is rendelkezik, amelyeket a jelenlegi magyar gazdaság (így a magyar férfiak jelentős része) nem tud megteremteni. Röviden: nyugati elvárások vannak, egy keleti gazdaságú országban. Így persze nagy az elégedetlenség, mert hát a nők mindent a férfitól várnának.

Ezért van az, hogy még a külsőből és a státuszból is lejjebb adnak a nők, ha külföldi pasikról van szó. Még egy viszonylag lófejű brit, német pasi aki egyébként a saját hazájában egy senki, gyári munkásként dolgozik, még az is sikeresebb egy nettó 300 ezret kereső közgazdásznál Budapesten, átlagos férfi külsővel.

Valamint a saját lakás mániájukat is elfelejtik a nők, Németországban ugyanis ezeknek nincs saját lakásuk, ahol a nagyvárosokban eleve is 80% bérel, ott pont nem a legaljának (akik a magyar nőkre mennek) van sajátja. Márpedig az is tény, hogy csak azok a külföldi pasik jönnek kelet-európai nőt vadászni, akik otthon nem találnak nőt, mert nem kellenek az ottani nőknek. Bizony lenézett dolog ha valakinek keleti nője van külföldön, és nem is divat, csak az alsó körökben. Ezt is biztos forrásból tudom, rengeteg külföldi ismerősöm van, arról nem is beszélve hogy már én is 2 éve külföldön élek, azelőtt Budapesten éltem.

Más is így látja ezt a folyamatot? Mindenben igazam van, jól látok mindent ezen a téren?


2023. ápr. 25. 10:43
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

Nagyjuk a félrebeszélést, mindenki tudja miért van ezeknek külföldi pasijuk. Én se véletlenül jöttem Nyugatra, nagyjából 5-ször annyit keresek mint Bp.-n kerestem. A többiről nem is beszélve, hogyha ne adj isten egészségügyi ellátásra lenne szükségem akkor itt meg is kapom, otthon meg is dögölhetnék.

Egyértelmű, hogy ezek a nők is a pénz és a jólét miatt jöttek össze külföldi férfiakkal. Amúgy az olasz férfiak is például qrva rondák, annak ellenére amit az amerikai filmekben terjesztenek róluk. Itt is vannak olasz férfi bevándorlók, és rohadtul nem nyerőek, azok is inkább a kelet-európai nőkre hajtanak mert másoknál nincs esélyük. :)

2023. ápr. 25. 15:21
 32/47 anonim ***** válasza:
100%
Te hogy tudsz létezni ennyi gyűlölettel a szívedben?
2023. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
0%
26. Hatalmas érv volt! Én férfiként kiállok a normális férfiak mellett, még ha óriási az ellenszél akkor is. Mire vagy kíváncsi? Lányos apa vagyok, házas 23 éve, felépítettem egy házat, megbecsült tagja a társadalomnak. Nadrágban járok nem szoknyában, és tiltakozom a nőket érő agymosás ellen. Ugyan is nem a nőkre kell tenni a férfiak dolgát.
2023. ápr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%
Úgy megnézném a kérdezőt, ha már konkrét nemzeteket rondáz le. 😂
2023. ápr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:

Én nem gyűlölök senkit. Attól még, hogy megjegyzem hogy az olasz pasik rondák még nem gyűlölöm őket, csak fun fact.

Az észak-olaszok épp olyan nyomik/lófejűek mint a fritz-ek, a dél-olaszok meg alacsony, barna bőrű csúnyák mint a romák. De azokat a tipikus amerikai filmes olasz macsókat sehol nem látom az fix.

2023. ápr. 25. 15:35
 36/47 anonim ***** válasza:
85%
Hát én többször voltam Olaszországban, azért sokukat nem utasítanám vissza :D
2023. ápr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%
Fel tinikoromat Olaszorszagban toltottem, rengeteget nyaraltunk ott csaladdal, felnottkent is mentem ki, nem mondanam rondanak oket es eleg nagy kulonbsegek vannak kozottuk es a cigok kozott XD Egy rakas olasz van, aki meg csak nem is kulonosebben kreol boru.
2023. ápr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:

Előző nyáron nyaraltam Olaszországban, mivel oda rengeteg német jár nyaralni így mentem velük. De nem láttam a macsókat, sőt még csak egy jóképű olasz férfit sem láttam. Egy büfés csajtól kérdeztem is flegmán, hogy hol vannak az olasz macsók? :) - Szegény csak nézett ki a fejéből, nem is értette a kérdést, vicces volt

A végén még kiderül, hogy a magyar pasik a legjobbak a világon ;)

2023. ápr. 25. 16:07
 39/47 anonim ***** válasza:
100%
te meleg vagy?
2023. ápr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
0%
37. Pedig nagyon hasonlitanak a ciganyokra meg vermersekletben is , nem azt mondom hogy butak de eltudnak kattani viszont.
2023. ápr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!