Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapestre miért nem jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapestre miért nem jönnek női turisták is illetve női külföldiek?

Figyelt kérdés

Azt érzem, hogy a külföldiek között szinte csak férfi van, ritka kivétellel, akkor is olyan a felállás, hogy mondjuk egy 10 fős férfi társaságban 1-2 férfinek van barátnője és jött vele. De amúgy nők maguktól rohadtul nem jönnek ide.

Ami ellentmondásban van azzal, hogy Budapest "szép város", mert ugye a valóban szép városokba, mint Róma, Párizs, Barcelona, stb. oda mennek nők is ezerrel városnézőbe, de ide nem jönnek...

Jogos a gyanakvásom, hogy azok a férfiak is akik ide látogatnak, nem a város szépsége miatt teszik, hanem hogy megpróbálják lopni innen a nőket?


2023. ápr. 22. 20:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
A ferfiak sem a nok miatt jonnek, hanem az olcso sor miatt, a nozest csak a helyzet adja.
2023. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

11-es

Ja tényleg, majd elfelejtettem, én is el szoktam járni Szomália fővárosába mert ott még olcsóbb a sör.

De buta vagyok, hát valóban ezért jönnek, rájöhettem volna. Olcsóbb a sör...

2023. ápr. 22. 21:36
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Jönnek a "női" külföldiek.
2023. ápr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Mert talán Budapest egy szexturista célpont lett? Mert itt jobb a párkapcsolati piac, mint nyugaton?
2023. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

14.

A piac az szar, csak a külföldiek vannak itt nagy anyagi előnyben, tekintve hogy itt ótvar balkáni bérek vannak ha itt élsz és dolgozol, ahonnan meg ők jönnek ott sokszorosa a bérszínvonal az itteninek. Ez a nőknek nyilván nagyon imponál.

2023. ápr. 22. 22:16
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Bogárkák! A Covid alatt sem csajoztatok be. Volt két évetek.
2023. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Bár ettől függetlenül még mindig nem értem, hogy a négerek, arabok, kínaiak között miért nincs nő? Vagy alig. Néger meg arab nőt nem is nagyon láttam még. Kínait már igen, de azok között is több a férfi jelentősen.
2023. ápr. 22. 22:17
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
A magyar nok szepsegerol a hataron tul nem tudnak, meg nem is szamit szepnek, es meg noi turistak is vannak, ha nem a vendegmunkasokrol beszelsz.
2023. ápr. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Debreceni vagyok, itt vannak bőven huszonéves arab hallgató lányok/nők is. Sőt, nekem is van személy szerint 2 marokkói(?) szakdolgozatos hallgatóm. Ráadásul két csinos huszonéves, angolul kiválóan beszélő hölgy, én vagyok a konzulensük. De a városban is szoktam látni arab nőket máshol is (pl. virágüzletekben, Valentin- és Nőnapon kimondottan sokan voltak az egyikben, ahol vásároltam). Nem lehet, hogy az észlelésed torzít, mert tudat alatt azt szeretnéd látni, hogy csak férfiak vannak? :)
2023. ápr. 23. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

De ezeknek a nőknek SOKKAL magasabban vannak az igényeik, mint a magyar nőknek. Csak rájuk kell nézni, és látod rajtuk, mert üvölt róluk. Illetve gondold el, ezek a nők a legtehetségesebbek közül kerülnek ki a saját hazájukban, ott igazi presztízsnek számít bekerülni egy EU-s egyetemre. Ezek a nők (nagy részük) hihetetlenül ambiciózusak, céltudatosak, kiválóan beszélnek angolul, meglehetősen határozottak és "tökösek". Velük még én se mernék nagyon packázni, pedig én vagyok a konzulensük. Nekem is jóval többet kell nyújtanom, mint egy magyar hallgatónál, mert ezek rugdosnak, ha kicsit is ellustulok velük szemben. De az összes többi is ilyen lehet, pláne még a szebbek... bár láttam kivételeket is, de ezt látom általánosnak.

Szinte kizártnak tartom, hogy ezek az arab nők a magyar férfiak társaságát keressék. Az utcán és máshol egyetlen alkalommal se láttam még, hogy egyáltalán a szemembe nézne egy ilyen csinosabb arab nő, pedig az én párom is jóval csinosabb és igényesebb az átlagnál, és én magam is bőven átugrom az átlagot külsőleg. Bocs, hogy ezt így kihangsúlyoztam, de így asszem jobban berögzül a fejedbe, mennyi esélye is van az átlag magyar pasinak ilyen nőknél.

Ezek a csajok biztos nem a magyarokra utaznak, hanem a sajátjaik felé húznak, ebben én 100%-ig biztos vagyok.

2023. ápr. 23. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!