Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, idősödve mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, idősödve mennyire lesz szarabb, nehezebb az ismerkedés(/csajozás)? Olyat kérdezek, akinek azért fiatalon voltak sikerei, tud mihez viszonyítani (kb. 35-55 éveseket kérdezek)

Figyelt kérdés
Mondjuk 40 évesen nehezebb ismerkedni, mint 25-30 évesen volt? És 50 évesen? Csak kíváncsi vagyok a jövőre egyszerűen.
2023. ápr. 18. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nehezebb, ha ugyanolyan elvárásaid vannak, mint 20 evesen.


Tehát ha neked a hamvas, gyerektelen, nem elvált nők kellenek, akkor marha nehéz dolgod lesz. Ha viszont tisztában vagy vele, hogy te sem vagy már hamvas és neked is megvan az előéleted, akkor mástól sem lesznek elrugaszkodott elvárásaid, úgy könnyű.

2023. ápr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Sokkal könnyebb, van kocsi, lakás, pénz.
2023. ápr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos szempontból könnyebb, mert jó esetben van egy normális egzisztenciád es önbecsülésed. Vannak viszont olyan dolgok is, amik miatt nehezebb, mert kevesebb a potenciális partnerek száma és kompromisszumot kötni, összeszokni is nehezebb már valakivel, főleg ha gyerek is van a képben.
2023. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Legkönnyebb 15 és 24 év között akkor még meg van az a élettel teliség bennünk férfiakban , aztán felismerjük a világot amiben élünk .
2023. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Személyiség és külső kérdése is. Aki fiatalosabb szellemileg, sportosabb külsőre, annak könnyebb, mint aki 40 évesen már egy pocakos, kényelmeskedő "fater" alkat. Az egyik barátom, és szerencsére én is olyanok vagyunk, hogy közel 40 évesen is 6-7 évvel fiatalabb az arcunk, és egész jó formában is vagyunk. De ismerek olyat, aki olyan puzséros, naaagy zsémbes medvés alig 40 évesen. Hát...neki nehezebb lenne, ha nem lenne évek óta párja.
2023. ápr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: a személyiséget még arra is értem, hogy érett legyen az illető a korának megfelelően. Például ismerős is még tolja 40+ évesen ezt a megzabolázhatatlan, huncut rosszfiú imidzset. Nagyon nem áll neki jól.
2023. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egészség és pénz, akkor 70-80-90 évesen is sikereid lesznek.
2023. ápr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Senkit nem èrdekel a pènzetek, akit meg igen, azt is csak a pènzetek és nem ti.
2023. ápr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem fiatalon sem volt semmi sikerem, úgyhogy nem lett szarabb, hál istennek (F 48, Incel ).
2023. ápr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!