Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a nők mindenhol hogy a legfontosabb egy férfiben az intelligencia, meg az érzelmi intelligencia és hogy lehessen vele beszélgetni, amikor ez a valóságban nem igaz?

Figyelt kérdés
Hányszor látom én társkereső oldalakon és kiírva meg mindenhol hogy számomra legfontosabb hogy a férfi intelligens legyen, okos értelmes, lehessen vele beszélgetni stb. Az életben közben azt lehet látni, hogy a helyes sportos nem túl okos férfinak majdnem mindig van barátnője a szemüveges vékony nem olyan helyes intellektuális férfiak meg sokszor szinglik és próbálkoznak
2023. ápr. 13. 17:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
Azt is lehet látni, hogy legostobább rbancon is fürtökben lógnak a férfiak, míg a szemüveges, okos könyvtáoslány hidegen hagyja őket.
2023. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Azért mert az is számít, hogy valaki azért ne legyen totál lúzer....
2023. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
55%
Azért, mert ez az egyik legfontosabb valóban. Én is ezt mondom, mert részemről így van. Azt sosem mondtam, hogy az intelligencia elég, és nem kell MELLÉ jól IS kinézni. :)
2023. ápr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Mert van különbség a tényleges intelligencia, és az értelmiségieskedés között. Az utóbbira ki a fene kíváncsi.
2023. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
38%

"Vagy azt hiszitek, aki szemüveges, az mind okos? Az csak rosszul lát"



Ne bantsd a szemuvegeseket.... Ok fizetnek azert, hogy lassak a pofadat :)



38F incel

2023. ápr. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"amikor ez a valóságban nem igaz"

Tudod, a valóságban nem csak egy féle ember létezik. Nem mindenki gondolkodik ugyanúgy. Én például férfiként úgy gondolom, hogy párkapcsolatban a legfontosabb az, hogy szeressük egymást, jól érezzük magunkat egymással, és olyan alapvető dolgok legyenek meg, mint az őszinteség, nyitottság, bizalom, és megbecsülés.

De természetesen mindenki a saját értékrendje, és preferenciái szerint választ.

2023. ápr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!