Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha megszűnne a feminizmus az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megszűnne a feminizmus az incel jelenség is enyhülne?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 13. 16:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Megszűnne a feminizmus...azaz a nőknek nem lenne szavazati joga, nem mehetnének egyetemre, nem dolgozhatna? Vagy hogy érted?
2023. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Úgy érti a kis lúzer. ha a nőknek nem lennének jogai és a megélhetés érdekében akárkivel összekéne állniuk kényszerből.
2023. ápr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
24%
igen, mivel a nok sokkal kiszolgaltatottabbak lennenek es rakenyszerulnenek arra, hogy megalkudjanak egy izlesuknek egyebkent nem megfelelo ferfival a tuleles erdekeben.
2023. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%

Mi az összefüggés a feminizmus és az incel jelenség között? Szerintem semmi.

Az a férfi, akinek nincs barátnője, vagy felesége (ilyen-olyan okok miatt), az feminizmus nélkül se lenne sikeresebb.

2023. ápr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem fog megtörténni soha, szóval lehet tovább szenvedni incelke.
2023. ápr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Kapd inkább össze magad.
2023. ápr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

Neked megfelel, hogy egy nő kényszerből, undorral engedné magadba a farkát?

Ha kényszerítve lenne, nem félnél, hogy leszúr, megmérgez?

Régen is történtek ilyesmik szép számmal. ;)


Én is ezt tenném, ha egy taszító gyökér folyamatosan jönne nekem az álló farkával és igényt tartana a testemre, miközben nekem egy élvezetfoszlány sincs benne, csak erőszakkal elvették a jogaimat, nem dönthetem el, hogy kivel vagyok, és hiába vagyok magasabb szellemi szinten az ilyen háborodott lúzereknál, akkor sem kereshetnék pénzt a saját megélhetésemre.

2023. ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
1%
Igen! A nők leszállnának a magaslóról. Visszatérnének azok a normális idők, amikor a lány apjával lehetett megegyezni a házasságról. Nem lenne ennyi visszautasítás!
2023. ápr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

És a férfitóbblet hova tűnne? Mert eddig ez volt a fő ok.

Amúgy miből gondolja bárki, hogy egy apa nem nézi meg, hogy kinek adja a lányát? Akkor mehetne a sírás, hogy csak a pénz, a családi háttér, a karrier és a megbízhatóság számít, hiába vagy kedves meg rendes fiúka.

2023. ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

"És a férfitóbblet hova tűnne? Mert eddig ez volt a fő ok."


Ezt a gondot kis szerencsével megoldhatja a 3. világháború.

2023. ápr. 13. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!