Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hisz egy nő tapasztaltab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hisz egy nő tapasztaltabbnak egy férfit akinek volt életében 1-2 nője egy olyannal szemben aki már több mint 50 prostival volt együtt?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 12. 15:02
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/139 anonim ***** válasza:
100%

"Pont ez a lényeg, én tapasztaltam már többszörösét mint egy átlagos férfi,"


Nem tapasztáltál. Fogalmad sincs egy párkapcsolat dinamikájáról. A pénzért vett nők megjátszott lelkesedése nem tapasztalat.

2023. ápr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/139 anonim ***** válasza:
100%
Pubi, olyan mintha egész életedben szendvicsen éltél volna és azt mondanád, hogy tudsz főzni.
2023. ápr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/139 anonim ***** válasza:
100%

Mégis milyen tapasztalata van párkapcsolatok, nők terén annak, akinek nem volt párkapcsolata nőkkel?


Ki a jobb zenész?

1. Aki megírja a dalszöveget, a zenét, meghangszereli és fölveszi?

2. Vagy aki vesz egy albumnyi zenét a boltban?:D

2023. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/139 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva én nagyon azt érzem hogy görcsösen rá akarod beszélni magad arra hogy a tapasztalatod valid, és hogy nem érsz kevesebbet mint azok a férfiak aki párkapcsllatban élnek, és akiket tudat alatt sikeresebbnek gondolsz.

A válaszaid nagy része nem a hozzászólóknak szól, hanem saját magadadnak, mert folyamatosan úgy akarod magad beállítani hogy igen, tapasztalt vagy, sikeres, élvezték a prostik az együttléteket, jó voltál, satöbbi, satöbbi. Ha tippelnem kell akkor tudat alatt azt gondolod hogy kevesebbet érsz másoknál, és meg akarod erősíteni magadban hogy ez nem igaz, és hogy mennyivel jobb vagy. Innen jöhet ez az "párkapcsolatban szar a szex" elméleted is, mert ez is abban erősít meg hogy nem maradsz ki semmi jóból úgy sem. Normális párkapcsolatban mind a két fél ugyanannyira aktív a hálószobában, sokan kísérleteznek, van előjáték és mind a két fél kielégülése ugyanannyira fontos. És mindketten kölcsönösen kívánják egymást szenvedélyből és szerelemből.

Értelemszerüen sok a helytelenül működő párkapcsolat, de ez lenne az "alap". Ez pedig olyasvalami amit egy prostituált sosem fog tudni megadni, szerelmet és szenvedélyt. Ez nem lila köd vagy habos-babos Disney mese, szimplán ilyen a szex egy normál párkapcsolatban. A szexet meg lehet tapasztalni egy prostival, de teljesen különbözni fog ettől. Nem kevesebb vagy rosszabb mondjuk, szimplán csak más. Másik részről felesleges ezeken rugóznod, simán lehet még párkapcsolatod, amennyiben igényt is tartasz rá.

2023. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/139 anonim ***** válasza:
100%

Kispocak

Mi az a tapasztalat, amit a sokat prostizott férfi birtokol a nőkről?

Az udvarlás nem, az ismerkedés nem. Az, hogy mi esik jól neki, az nem (sem lelki, sem szexuális értelemben).


Tualjdonképpen smemi nincs a kezedben, ami egy párkapcsolathoz kellene. Vagy ha szerinted igen, sorolnád?

2023. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/139 anonim ***** válasza:
100%

Azt kellene eldöntened, hogy az egódat véded vagy hajlandó vagy szembenézni a tényekkel annak érdekében, hogy tudj fejlődni és később jobb legyen neked.


Bizonygatni a tapasztalatod, amit rajtad kívül senki sem tart annak, az előbbi.


Felismerni a különbségeket aközött, amit csináltál és aközött, amitől fejlődtél volna olyan értelemben, ahogy jelenleg hiszed, hogy fejlődtél és elkezdeni dolgozni magadon, az utóbbi.

2023. ápr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/139 anonim ***** válasza:
96%

“Ja már látom a tesózásból meg a többi szövegkörnyezetből, hogy egy férfi vagy akinek a másnak nem kellő dagadt és rusnya nő jutott és most itt okoskodsz egy feletted álló férfinek.


Ha te ezzel beéred, meg örülsz ennek akkor hajrá, nekem kicsit nagyobbak az igényeim.“


Én jóképű vagyok haver, nekem nem is kell fizetnem jó nőkért. Kettő, nehezen “állsz” fölöttem. Az ilyen kis sértett passzív agresszív írás valószeg egy törpe billentyűzetéből származik. Aki mellé vagy pálcika ember, vagy dagadt… és még a farka is… kanóc.


Persze nem vagyok szaki, de azért sok sikert! Lehet lesz az egyszer jobb is!

2023. ápr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/139 anonim ***** válasza:
93%
Néhány havonta kiírod ezt a kérdést, ismétled magad. Nem vagy izgalmas ember.
2023. ápr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/139 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem troll.
2023. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/139 anonim ***** válasza:
100%

Te blfsz. Egy takarító, gyári melós nem keres kinn ennyit. Egyik se talált.

Nem igazán érdekel mennyit keresel, mert életed nincs. Csak a pia meg a picsogás.

Persze 2 hét alatt keresel ennyit. Hazudj csak magadnak 😅.

2023. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!