Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar nők nagy része nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők nagy része nem vonzó számomra, ti hogy vagytok ezzel? most nem akarom őket leszólni, de kevés olyan van közöttük, akire azt tudom mondani, hogy na ez kéne.

Figyelt kérdés

Szerintem azért is csökken a népesség folyamatosan, mert túl sok a szingli, aki nem tud magának párt választani ilyen felhozatalból, aztán inkább egyedül van. No desire.

Lehet hogy jót tenne már az országnak egy kis vérfrissítés, mert így ki fogunk halni.



#nő #elég jók
2023. ápr. 9. 12:24
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik szépségkirálynőnél találok szebb hétköznapi magyar lányt.
2023. ápr. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:

30-as így van ez az, 45 éves szüz vagyok, xdxdxd.


31-es na linkeld már be valami szép tanyasi lyány képét, mindjárt megválasztják Miss World-nek....

2023. ápr. 9. 15:44
 33/47 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy. De minek pattogsz itt? Ha nem tetszenek a magyar lányok, szedj össze a külföldit.🤷‍♀️ Senkit nem érdekel a nyomorod.
2023. ápr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
91%
Pusztulj innen az országból, mindenki jobban jár. Win-win.
2023. ápr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%

"31-es na linkeld már be valami szép tanyasi lyány képét, mindjárt megválasztják Miss World-nek...."


Nincsenek fotóim idegen lányokról, utcán bármikor meg tudom mutatni

2023. ápr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
100%
És tényleg van ilyen nyomi fax.
2023. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
8%
hát én teljesen megértelek. VOltam párszor Észak-Olaszországban, és ott, amilyen nők vannak, csak lestem. Kb minden 2. full extrás, és vidéken is...a magyar nők a fasorban sincsenek egy átlag olasz nőhöz képest
2023. ápr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%

Sztm meg több szép nő van, mint jóképű férfi.

Költözz ki valahová és ennyi.

Kíváncsi lennék Te milyen pasi vagy.

2023. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%

38 vagyok.

Meg az angol nők milyen szép magassak. Igen, vannak, de nekik is magas pasi kell. A magyar pasik meg itt nyikognak hogy alacsonyak és 170 centisen nem kellenek senkinek (persze nem a magaságukkal van nekik se a baj).

Magyar férfiak se a legjobbkepüek.

De te se magyarnak se külföldinek nem kellesz.

2023. ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%
37. Nekem vannak olasz barátaim barátnőim. Megsúgom átlag emberek, egyik szebb másik átlagosabb, fiúk is lanyok is. Minden nemzetben vannak szépek és kevesbé szépek. Úgyhogy ez az állítasod megdőlt
2023. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!