Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar nők nagy része nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők nagy része nem vonzó számomra, ti hogy vagytok ezzel? most nem akarom őket leszólni, de kevés olyan van közöttük, akire azt tudom mondani, hogy na ez kéne.

Figyelt kérdés

Szerintem azért is csökken a népesség folyamatosan, mert túl sok a szingli, aki nem tud magának párt választani ilyen felhozatalból, aztán inkább egyedül van. No desire.

Lehet hogy jót tenne már az országnak egy kis vérfrissítés, mert így ki fogunk halni.



#nő #elég jók
2023. ápr. 9. 12:24
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok ezzel, legalábbis azt vettem észre magamon, hogy körülbelül minden, az én korosztályomban lévő, második magyar nő tetszik valamilyen szinten külsőleg: és ezután jön a belső.
2023. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%
Az a te legnagyobb bajod, hogy nem kellesz a nőknek, s nem fordítva.
2023. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:
16-os ez a mucukázás már fáj xdxd. Sminkelj ki egy elhizott 120 kilós nőt, aztán szupermodell lesz xd.
2023. ápr. 9. 14:57
 24/47 anonim ***** válasza:
100%
Miért, szerinted minden magyar nő 120 kilós? Mert akkor megvan a probléma oka, nagyon rossz környéken laksz
2023. ápr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%
Hát...kérdező! Most már végre tudod, mit erzünk mi nők. Ugyanezt! Csoró, ronda, iskolázatlan - így tudom jellemezni a magyar férfiak többségét.
2023. ápr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

[link]


Meglehet nézni hány magyar nyerte meg a Miss World-öt 1951 óta....megsúgom egy sem....szerintetek miért, mindig van véletlenül szebb vagy mi?

2023. ápr. 9. 15:07
 27/47 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod h a plasztikai beavatkozások nem tiltottak a szépségversenyeken? Elégge benyaltad amit a tvben látsz, ügyes fiú vagy
2023. ápr. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:
25-ös ebben teljesen igazad van. Egyetértünk, nem tudom miért kell itt hazudni, meg szépíteni a dolgokat. Én nagyon sok országban jártam már, és tényleg sokkal igényesebbek a nők ott, öltözködés meg testi adottságok szempontjából is. Például ott vannak az állandóan leszólt angol nők, hogy milyen csúnyák, és lám lám mit ad Isten sokkal szebbek, magasak, karcsúak, szép az arcuk. Akkor ott vannak a néger, félvér , latin nők, ők is szépek. A maditerrán országok, spanyol, olasz nők is. De egyébként a Közép Európai régió elég gyenge ebből a szempontból. Szerintem az osztrák, cseh vagy szlovák nők egy szinten vannak a magyarokkal, ez nagyjából ugyanaz a terület.
2023. ápr. 9. 15:16
 29/47 A kérdező kommentje:
27-es akkor egy annyira szépnek titulált magyar lány miért nem plasztikáztatta magát és nyerte már meg azt a rohadt versenyt...ja mert még úgy sem tudná...milyen érdekes...
2023. ápr. 9. 15:18
 30/47 anonim ***** válasza:
100%

Állj már le ember, úgy sem kellesz nekünk.

Megkeseredett vagy, amiért 45 évesen szűz vagy és sorban utasítottak vissza a nők, ezért kitaláltad, hogy innentől kezdve neked nem kellenek ők és nem fordítva, mert azt nem látod olyan gáznak :D

Unjuk már az itteni kérdéseidet.

2023. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!