Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác félig-meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác félig-meddig köddé válik, akkor ezt gáz szóvá tenni és mondani, hogy akkor hagyjuk ezt az egészet? Mert megkönnyítené számomra a lezárást és a felesleges reménykedést.

Figyelt kérdés
Félig-meddig alatt azt értem, hogy néha ír azért, de sokszor csak 1 nap múlva…

2022. aug. 23. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
gáz a gyerek,ennyi gerinc nincs bnne ,hogy közölje bocsika másra cseréltelek .....
2022. aug. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha 1 napra eltűnik, az gáz igen. Én ghostingolnám, hadd törje ő a fejét azon, hogy most akkor mi van.
2022. aug. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2 nem fogja ... ismerem ezt a fajtát ...1 voltam,mikor megunja a másikat vissza akar majd táncolni ...azétr nem ennyire komunikatív mert jelenleg talonban tart
2022. aug. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
A folyamatos online lét tényleg kinevelt egy csomó érzelmi inkontinenciával terhelt egyedet.
2022. aug. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
#4 szerintem sem kell egész nap egymáson lógni, én sem szeretem csetelgetni, de ha a párom/vagy akivel ismerkedek úgy kel úgy fekszik, hogy egész nap eszébe se jut egy üzenetet dobni nekem, azt nem veszem komolyan. Mindenkinél ott a telefon manapság, éppen ezért ha valaki több mint egy napig keres, azt biztosan nem érdeklem különösebben.
2022. aug. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én online eleve nem is várnám senkitol azt hogy kötődése alakuljon ki.

Kellenek a szemelyes élmények vagy kozos ismerősök vagy hogy az eletetek egymásba fonodjon ha kis szinten is, közös viccek sztorik stb


HA ilyenek után lenne köddéválós akkor offolnám csak

2022. aug. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha írsz is neki, mindenképp egy nyugodt, érzelemmentes üzenet legyen, hogy ne azt lássa, ki vagy borulva, vagy csalódott vagy. Érezze azt, hogy ő veszített el téged, nem pedig te őt! Kb ilyesmit : "Szia! Úgy érzem, nincs meg az érdeklődés részedről, ezért szerintem ne vesztegessük egymás idejét. Most elköszönök, hogy olyanokra fókuszálhassak, akik több energiát fektetnek az ismerkedésbe."

Aztán erre vagy észbe kap, vagy pedig tényleg hagyd a fenébe. Megsértődni, bosszút állni, kioktatni felesleges. Nem vesztettél semmit.

2022. aug. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, ez az, ami segít neked ebben a helyzetben, akkor nyugodtan írj neki erről.

Bár nem értem, miben könnyítené meg a lezárást az, ha mellette még reménykedsz. Nekem az szokott segíteni, ha tudom magamról, tiszta lelkiismerettel, hogy én megpróbáltam megbeszélni, nem sikerült, van motivációm elengedni a másikat. Nem vagyunk egyformák. De az erőltetett szakítás (amit a másik helyett mi végzünk el, nem azért, mert elegünk van a viselkedéséből, hanem azért, mert nem szeretnénk, hogy ő szakítson, stb.) általában ugyanolyan olyan nehéz szokott lenni, mintha meg sem történt volna.

Ha tényleg lezárni szeretnéd, és úgy érzed, hogy segítene, akkor szakíts vele.

Ha abban reménykedsz, hogy emiatt újra elkezd érdeklődni az irányodba, inkább beszélj vele.

2022. aug. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17%
Én is el szoktam tűnni. Összes kapcsolatom úgy ért véget, hogy összepakoltam cuccaim, lemondtam albérletet és elköltöztem. Nem fogom még utoljára fikázni, hogy miért léptem le. Szóvá tettem mindig, ha valami nem tetszett. Szóval ha nem sikerült változtatni, akkor nem én vagyok a megfelelő. Nem tépem a szám fölöslegesen.
2022. aug. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9 a kérdező totál más helyzetben van, remélem feltűnt...
2022. aug. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!