Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szoktatok mondani, ha utcán, vásárlás közben, buszon stb.ismerkedni próbálnak veletek és ti nem szeretnétek?

Figyelt kérdés
Ha nincs különösebb oka, tehát pl.nincs párkapcsolatotok, egyszerűen csak nem szimpatikus az illető és nem akarjátok megismerni. Én annyira béna vagyok ebben, és olyan zavarban vagyok.
2022. jún. 19. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Elnézek vmi termékre nem tartok szemkontaktust, haladok tovabb es kesz
2022. jún. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
El se jutok vele odáig, hogy a szándékait közölje, egyszerűen nem állok szóba idegenekkel. Anyukád nem tanított meg rá?
2022. jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Ha nincs éppen senkim, akkor is azt mondom:


"Bocsi, van barátom."


Kész. Aki csak összeszedte a bátorságát, viszont nem egy zaklató, annak ennyi elég hogy azt mondja "Oké, szia!".

2022. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de van baràtom.
2022. jún. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nem. Bármi is a kérdés 😂 Általában mondjuk adkvát válasz rá.
2022. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarok ismerkedni."


Tegyük hozzá, hogy a 176 centis magasságomnak is van abban szerepe, hogy (mivel nem félek az illetótől) nem érzem szükségét a hazudozásnak.

2022. jún. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én összesen annyit mondok, "Ne haragudj, nem szeretnék", és megyek is tovább, ha van lehetőség. Ha kérdezősködik tovább, megmondom, hogy nem az esetem.
2022. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!