Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak a nők kész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak a nők kész dolgokat egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem közösen kellene dolgokat megszerezni, venni? Ehelyett elvárás, hogy legyen autó, mert milyen körülményes a tömegközlekedés. Legyen lakás, ő majd fizet bele valamennyit. Milyen jó terv lehetne ehelyett, hogy próbáljuk ki magunkat és vegyünk egy autót közösen!
2023. ápr. 4. 09:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
73%
Valójában manapság a férfiak között több az élősködő xD Én nő vagyok és szeretek felezni a párommal, illetve van saját ingatlanom/autóm, ő lakik albérletben a belvárosban, ott neki nyilván nem kell autó, és nemsokára ő is vesz ingatlant. Inkább a csóró/lusta nők szeretnek beleülni a készbe, mert képtelenek maguktól megteremteni bármit is.
2023. ápr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
74%
Ha nincs pénzed, miért a pénzéhesekkel ismerkedsz? Miért nem ignorálod őket, mint a legtöbb normális ember aki képes felmérni a saját és a másik igényeit és megállapítani, hogy passzol-e a kettő?
2023. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
57%

Páromnak se autó se jogsi se lakás...szülőkkel lakott önellátóan egyedül minek albi?

Nekem albi volt, most meg örökölt haz.

Meg se fordul a fejemben hogy bele akart ülni a készbe.

2023. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
79%
De, ha 20 eves vagyok, akkor jo buli ezekert kozosen megdolgozni. Ha 35, akkor mar kevesbe. Sima parkapcsolatban eleve nem kozoskodunk ilyen erteku dolgokban. :D Nem baj, ha nincs autoja, ha eddig nem kellett, de ha most kitalalja, hogy kell, es a kapcsolatunk max 2-3 eves jaras, akkor vegyen maganak EGYEDUL.
2023. ápr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
75%

14, 100%

De amugy tenyleg 0-1-2-3 eves jarastol mit varnak a pasik ? :D majd kozosen veszitek fel a hitelt, hogy neki legyen kocsija amivel villoghat a tobbi nonek? :Dd

2023. ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
87%
Nem várjuk el, de ha te 10+ évvel fiatalabb nőt akarsz, akkor ne csodalkozz.
2023. ápr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
89%

Azért van ez, mert olyan nőkkel próbálkozol, akik ilyenek, és ennek megfelelően a tapasztalataidat az összes nőre kivetíted. Nekem 46 éves férfi létemre sosem volt kocsim, nem is tervezem, 28 nm -es garzonlakásban élek vidáman, és így is elég lelkesen szerettek az eddigi barátnőim (szinte mind jobb anyagi helyzetben volt, mint én). Totál nem érdekelte őket, hogy mim van, mim nincs, és engem sem érdekelt ugyanez fordítva, legalábbis anyagi értelemben nem.


Ha a tinderes aranyásók között túrsz nagy üzemben, és magadat is azalapján pozícionálod a társkeresés világban, mennyi van a bankszámládon, persze, hogy csak olyanokat fogsz látni, akik a férfiakat két lábon járó ATM -nek tekintik.

2023. ápr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
78%
Valoszinuleg te meg olyan elvarasokat tamasztasz a nok fele, hogy mar csak az ilyen penzehesek maradnak partiban, mert a tobbit kiszorod. Rosszul szelektalsz, majd hulye kovetkeztetest vonsz le belole. Nem a penzed hianyzik ahhoz, hogy baratnod legyen, hanem a sajat magadhoz viszonyitott elvarasaid vannak tul magasan. A kerdesbol mar latszik, hogy nem az eszeddel keresed a penzed. A belso tulajdonsagid sem lehetnek olyan fenyesek, ha ezt latod a legfobb gatnak, mert ez rolad arulkodik, a partnereidet nem ismerjuk. Ha se eszed nincs, se normalis belso tulajdonsagid, az anyagi helyzeted sem rozsas, gyanitom a ferfias megjelenes sem az erosseged, akkor megis mi a fenet egyen rajtad egy no?
2023. ápr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
82%

Sokan írják, hogy 30 felett már a nőnek is van egzisztenciája, ezért keres egziszenciát.



Elég sok randin futottam bele olyan nőbe, aki mamahotel és valami nagyon gyenge fizetés mellett rögtön feszegeti, hogy lakásom saját e vagy albérlet...



Igen, vannak ilyen nők, nem is kevesen, de általában gyorsan elköszönök tőlük, egy kávé ára meg belefér, mint tanulópénz. Ennyire egyszerű kezelni a helyzetet

2023. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
73%

Miért akarnak a férfiak kész dolgokat egy kapcsolatban?

Én ugyanannyi ilyen férfit látok, mint nőt, vagy többet.

Pl. szüleim esetében anyámnak volt háza, apám meg hiába volt 8 évvel idősebb, meg volt jóval tehetősebb családja, semmit nem tudott felmutatni. Anyám házába költözött be.

Aztán elváltak, anyám második férje is az albérletből költözött be anyámhoz.


Baráti társaságomban is ismerek több nőt, aki autójában ott ül az anyósülésen a pasijuk, mert nekik nincs autójuk, vagy akár jogsijuk sem. Másik barátnőm most cserélte le a lakását egy nagyobbra, a pasija, akinek szintén semmije nincs, pedig ő is idősebb, költözik vele.


Rengeteg ilyet fel tudok hozni, rengeteget. Érdekes módon a nők viszont nem jönnek ide picsogni, hogy a férfiak a készbe akarnak beleülni. Vajon miért?

2023. ápr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!