Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves férfiként ha rosszlánn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfiként ha rosszlánnyal ismerkedem,milyen tanácsokat fogadhatnék meg?

Figyelt kérdés

Párszor voltam nála,szimpatikus voltam neki.

Utána kétszer összefutottunk utcán,boltban.Alig mertem elhívni randira,de megkérdeztem.Azt mondta szereti ha a pasi romantikus,figyelmes,nem egyből szexet akar a randin.

Elmondta hogy a munkája az más,pénzért csinálja,meg nem tudott találni normális férfit aki szeretné,egyedül nem tudott megélni.

Ha lenne párja,gyereket akarna és együtt élni,normális munkát.

34 éves.Érdemes komolyabb kapcsolatban gondolkodni vele?


2023. márc. 16. 10:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
25%

10

Igazad van, aki hül_e, az megérdemli, ha hül_e akar maradni;)

2023. márc. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
A prostik jelentős része intézetis gyerekekből lesz.. ők meg óriási hátránnyal indulnak, nem mondom h tisztelni kell őket, de megvetni sem feltétlenül
2023. márc. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi lett kérdező? Elhìvtad randira végül?
2023. máj. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12. Butasag! Jelentos resze egyetemista lany ,vagy siman csak olyan nok akik szeretnek dugni es atlagon felul akarnak elni ezert sok penzt keresnek vele .
2023. máj. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Adj neki egy esélyt, ha úgy érzed igazat mond. Manapság mindenki lenézi az ilyen nőket, mert hát úristen eladja a testét, több férfival lefekszik, mekkora egy k1rva (arról már senki sem beszél hogy ha a férfiaknak is lenne lehetősége random nőkkel lefeküdni pénzért, akkor rögvest kapnának a lehetőségen, de ugye ők ingyen is megteszik). A legtöbb ember szereti a pénzt, mi a baj azzal ha valaki így keresi a kenyerét? Ha a férfiak élvezik a sz1xet bárkivel, akkor a nők miért ne élvezhetnék. Miért állítják őket be szinte bűnözőként? A férfiak pedig vállba veregetést kapnak amiatt, ha a fél országot meghúzzák, de a nőket elítélik emiatt. Innen is látszik mennyi sok hülye ember létezik és szánalmas az egész társadalom. Egy nő akkor lesz k1rva, ha hűtlen. De ez a saját véleményem.
2023. nov. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!