Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves férfiként ha rosszlánn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves férfiként ha rosszlánnyal ismerkedem,milyen tanácsokat fogadhatnék meg?

Figyelt kérdés

Párszor voltam nála,szimpatikus voltam neki.

Utána kétszer összefutottunk utcán,boltban.Alig mertem elhívni randira,de megkérdeztem.Azt mondta szereti ha a pasi romantikus,figyelmes,nem egyből szexet akar a randin.

Elmondta hogy a munkája az más,pénzért csinálja,meg nem tudott találni normális férfit aki szeretné,egyedül nem tudott megélni.

Ha lenne párja,gyereket akarna és együtt élni,normális munkát.

34 éves.Érdemes komolyabb kapcsolatban gondolkodni vele?


2023. márc. 16. 10:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Végülis,miért ne?

Ha úgy érzed,hogy működne akkor próbáld meg.

2023. márc. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

Ne szeress bele.. Rengeteg nő van aki nem tud egyedül megélni, mégse áll prostinak.


Persze.. ha lenne párja visszamegy gyári munkásnak. Mert ugye más tudása nincs amit eladhatna.. csak a teste.

2023. márc. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%

Ha szerinted érted feladná örökre a havi 1-1.5 milliós fizuját akkor igen.

Te “ismered”. Én egy igen párkapcsolati férfi vagyok. Ha van egy párom akkor mindent megadok neki, ő az életem. Na de felaldoznám-e a jó fizumat a szerelemért? Nem vagyok benne annyira biztos. 😬

2023. márc. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Neked tényleg kéne egy nő akin munkaidőben végigmennek csomóan? Tudnád úgy hazavárni, hogy más dákója járt benne?
2023. márc. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
Cigánylány?
2023. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%

Mi vagy te, valami sportoló, aki arra törekszik, hogy mindig a legjobb 3-ban....3333333-ban benne legyen? :DDD


Pénzért csinál mindent, majd azért is hagyja abba, de te miből élsz meg?

Vagy pont elmegy 3 műszakba robotolni, havi minimálért, a havi 1 milkó helyett:DDD


Inkább vegyél egy nőt az araboktól;)

2023. márc. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Határozottan nem jó ötlet.
2023. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Krvának romantika kell? Ha annyira romantikus lenn nem nyelne idegen hapiknak a ondojat ..
2023. márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Kurvából lesz a legjobb feleség :D


Ha téged nem zavar és látsz benne fantáziát miért ne..

2023. márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
Nem értem miért kell megszólni. Oké,hogy nem a legszebb munka de ez is munka. Ha a kérdező ezt el tudja fogadni akkor miért ne lehetnének párkapcsolatban? Nem nektek kell vele együtt élni hanem a kérdezőnek!
2023. márc. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!