Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amelyik férfi 30 éves koráig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik férfi 30 éves koráig se jött be a nőknek , az már később se fog?

Figyelt kérdés
2023. márc. 8. 09:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

Kérdés hol bukik el?

Kinézet? Akkor valszeg nem, hacsak nem extrém túlsúlyos és pl. lefogy.


Összeszedettség, soft skillek, sikeresség, mit tett le az asztalra? Ezen mindenképp tud javítani.

2023. márc. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ mit tesz érte. 30 éves korára azért jó esetben látnia kéne mik a reális lehetőségei. Ha nagyon taszító a külseje vagy egyáltalán nincsenek szociális készségei, akkor nem lesz érdemi változás.

De az is lehet, hogy csak túl magasra teszi a mércét és a kaliberénél jobb nőknél próbálkozik, abból meg nyilván nem lesz sikerélménye. Ha lejjebb viszi az elvárásait és megpróbálja a pozitívumot látni az esetleges jelöltetkben, akkor kellhet nekik simán.

2023. márc. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Utánam bomlanak a nők. Jól is nézek ki, gyönyörűek a szemeim, ha pedig megszólalok akkor levegő után kapkodnak a lánykák.
2023. márc. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez csak Mo.-n igaz.
2023. márc. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
30 eves korra mar illene felnoni annyira, hogy tisztaban legyel a kepessegeiddel, azokkal amik hatraltatnak es tegyel ezek ellen. Igen, 30 evesen mar csodtomeg az, aki nem jutott el erre a szintre. Az egy dolog, hogy osztonbol nem mindenkinek megy, de volt 10-15 eved megtanulni, fejlesztebi magad a jo iranyba. Ha meg ott tartasz, mint 15 eves korodban, hogy azert nem kellek a noknek, mert csunya vagyok, meg atlagos, akkor vond le a kovetkeztetest belole.
2023. márc. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%

5-ös:

A szociális készségem határozottan jobbak lettek, az anyagi helyzetem is. Mondjuk ez nem is kérdses, elvégre rá vagyok/voltam kényszerítve a fejlődésre, munkahelyem által. Az anyagi helyzetem is nyilván emiatt jobb, mint fiatalabb koromban (egyetem, középsuli alatt).

Úgy gondolom sokkal tapasztaltabb és érettebb is lettem, jobban kommunikálok és sokkal határozottabb is vagyok, legalábbis bizonyos dolgokban.

Mégsem kellek senkinek, nem érdeklem a nőket, senki nem akar tőlem semmit. Miért?

Mert a külsőm ezzel szemben jelentősen leromlott.

Minden másban fejlődtem, ebben viszont nagyon nagy romlás mutatkozik.

Eredmény: egyedüllét.

Szóval ne akarja senki megmagyarázni, hogy nem a külső az elsődleges. Hiába fejlődik bárki bármilyen téren (hacsak nem valami nagyon extrém mértékű fejlődés történik, pl. millirádos lesz) ha a külseje nem üt meg egy bizonyos szintet, esélytelen a dolog.


Egyébként a külsőm romlása abszolút tetten érhető a visszajelzések alapján is. Két éve sem nézte már ki úgy, mint mondjuk 18-20 évesen, de amelyik csajnak akkor bejöttem (legalábbis volt tudomásom erről), abban mára már abszolút nem mozgatok meg semmit. Pedig egyedül tényleg csak a kinézetem változott negatív irányba. Akko vajon mitől lehet ez? hmmm nehéz kérdés

2023. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Van akit körbe ajnároznak a nők van akit nem. Sajnos ha rosszak az adottságaid akkor nehéz vàltoztatni ezen :/ Illetve ameddig azok a sràcok akiknek nincs gondjuk a nőzéssel 15-17 éves koruktól kezdve tapasztaljàk a női közelséget/kapcsolatokat/kalandokat addig te ebből mind mind kimaradsz és 30 éves korra behozhatatlan a lemaradás. Amit megoldásként tudok javasolni hogy találd meg azt amiben jó vagy, épìtsd fel az életedet és egy nőnek úgyis megfogsz tetszeni előbb avgy utóbb
2023. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
5: Szokásos bullshit arról, hogy biztosan benned van a hiba. Nekem 30 éves korom után lett az első kapcsolatom (azóta is boldog kapcsolatban élek), és SEMMIT, de tényleg semmit nem változtattam ahhoz képest, ahogyan korábban is viselkedtem, gondolkodtam, öltöztem, vagy bármi. Na vond le a következtetést!
2023. márc. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
45%

Kérdező!


1. Ha szűz vagy, akkor menj prostihoz.

2. Amúgy meg vegyél élethű szexbabát. Ha van iPhone butatelefonra (az okostelefon Androidos) pénzed, akkor helyette vegyél szexbabát.

3. Ha mégis párkapcsolatot akarsz, akkor ne aggódj. A nők úgy öregszenek, mint a tej. A férfiak pedig úgy öregszenek, mint a bor. Más szóval a nők szexpiaci értéke idővel csökken, a férfiaké pedig növekszik.


odysee.com/@colttaine:d/WHATGMG:0


4. Ne aggódj, nem vagy egyedül. Friss ropogós hír, hogy a fiatal férfiak több, mint 60%-a egyedülálló. Ez a feminizmus, férfiellenes törvények/társadalom és a női hipergámia (80/20 szabály) miatt van. (Régen, amikor még nem volt annyira feminizmus és szabadon engedve a női hipergámia, akkor kb. egy 22 éves férfi egy 20 éves nővel házasodott. Tehát nagyjából azonos korúak jöttek össze egymással fiatalon.)


odysee.com/@Undead_Chronic:4/feminists-are-worried-because-30-of:0


80/20 szabály, hipergámia:


incels.wiki/images/9/99/Hypergamy.png

odysee.com/@colttaine:d/Gender-Attraction-Differential:d



Ezeket nézd meg, ha meg akarod érteni a helyzetedet, a valóságot.

2023. márc. 9. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%

Hát ha az itteni inceleket kérdezed, szerintük a férfiak a korral csak sármosodnak , míg egy nő azonnal aszottra rottyan a 30-as gyertya elfújása pillanatában 😂

Jaj, most látom, hogy a 9-es már tolta is a tej/bor hasonlatot 🤡 hogyne.

2023. márc. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!