Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pszichológus, szexuálpszicholó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichológus, szexuálpszichológus tud abban segíteni hogy lejjebb adjam az igényeket?

Figyelt kérdés
Incel vagyok, egyszerűen 10 éve nincs barátnőm pedig próbálkozom, igaz a csinos vonzó nők jönnek be, volt hogy esélyt adtam egy kicsit duci nőnek és egyszerűen nem állt fel, nem mozdított meg, így vége is lett a kapcsolatnak, jó lenne barátnő, de egyszerűen magasak az igényeim, főleg külső terén, nem tudom hogy esetleg pszichológus tudna ebben segíteni hogy lejjebb adjam az igényeket
2023. márc. 12. 13:32
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
64%
Vonzalmat, vonzódást nem lehet erőltetni, racionális szempontokat mérlegelve, tudatossággal "csiholni". Semmilyen szakember nem képes ebben segíteni. Ezért szívás a nem (elég) vonzó embereknek ez az egész téma. Egy párkapcsolatban vagy szexkapcsolatban alapvető, nélkülözhetetlen elem a vonzalom. A külső és az, hogy kihez vonzódunk, nem függ össze; attól, hogy valaki nem néz ki (elég) jól, még nem lesz képes automatikusan vonzódni egy hasonló ellenkező neműhöz, hiába így lenne igazságos és logikus. Úgyhogy nekünk marad a semmi vagy a vonzalom nélküli kínlódások.
2023. márc. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
59%

Nem tud az segíteni semmiben

Én is jártam (kifejezetten) szexuál-pszihológushoz

Segített éppen feldolgozni az akkori csalódásomat, de alapvetően semmin nem tud változtatni egyik sem. Nincs meg az eszközük hozzá

2023. márc. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Linkelj egy példát, hogy neked mi a minimum szint!


Mert ha ez, akkor ott a lottó 5-ös sem segít. [link]

2023. márc. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

13. pl. Staub Viktória színésznő....

[link]

2023. márc. 12. 14:55
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
14. Azért ez nem egy megugorhatatlan szint.
2023. márc. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

9


Vonzó férfiaknak sem akarnak ingyenkrválkodni?

Honnan tudod milyen a személyisége?

2023. márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem, hogy miért van lepontozva a 11-es, szerintem tök jó dolgokat mond.


Én abban tökéletesen egyetértek a válaszolókkal, hogy a csúnya emberek vádaskodása a szépek felé, amiért nem veszik észre őket, egyszerűen ostoba és visszás. Egyáltalán nem gondolom, hogy akármelyik embernek kötelessége alább adni az igényeiből azért, hogy egy másiknak ezzel kedvezzen.


Ettől függetlenül igaz, hogy egy bizonyos szint alatt egyszerűen kizárólag olyan emberek jöhetnek szóba, akikhez szinte képtelenség vonzódni. Ez nem a szép vagy az átlagos emberek hibája, és nem tartom jogosnak a hisztit, de sajnos sokak számára úgy áll a dolog, hogy a nagyon csúnya emberekhez nehéz vonzódni. MÉG AKKOR IS, ha a szóban forgó személy is csúnya.

2023. márc. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
12%

"Nem értem, hogy miért van lepontozva a 11-es, szerintem tök jó dolgokat mond."

Nem érted?

Hát pedig egyértelmű

A femináciknak nem tetszett mert a valóságról szól és nem az ő baromságaik mentén íródott, ezért szépen lepontozzák. Ritka nagy szorgalommal pontoznak mind

2023. márc. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
79%

18 Te sem ápolsz valami szoros kapcsolatot a valósággal.

17-es voltam

2023. márc. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
5%
Velem meg mi bajod 17#?
2023. márc. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!