Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi pénzzel kell rendelkezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzzel kell rendelkeznie egy férfinek ha egy 18-32 közötti vékony nőt akar maga mellé?

Figyelt kérdés

Albérlet, 300 ezer nettó , Suzuki swift (1991) elég?


Ilyen típusú lányoknak ? [link]


2023. márc. 11. 08:03
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
49%
Szép nagy szája van
2023. márc. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
18%

#21

A pontynak is, mégse arról írt ki kérdést...

2023. márc. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
6%
16: ettől még ez jön le a képekről
2023. márc. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
2%

Levartam a csajt már.

Külföldön melózok,mikor hazajövök egy hétre,mindig bérelek luxusautót,azzal megyek csajozni.

Első randin még kérette magát,második odalógattam neki.Ennyi röviden.Nem nagy eresztés volt.

2023. márc. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
76%

Téged mi fogott meg a csajban? Mármint, te is ugyanugy kulsore hajtasz. Ez miben kulonbozik attol, amit ő csinál!?

Megjegyzem, ahhoz , hogy egy nő igy nezzen ki, amit te elvársz, eleg sok high-end kozmetikai cucc kell.

Fikazod a péngrehajto nőket, mikozben te ugyanezt csinálod.

Budapesten inkább 600 ezer az átlág, nem 300.... és nem, ez nem milliomos szint. Az én fizum ennyi, és kifejezetten szarnak talalom, most keresek masik allást

2023. márc. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
56%
Hat persze 24es, majd elso randin a kocsiban leszop egy vacsora araert, igaz? Elarulom hogy honapok mire egy ilyen not egy ferfi agyba visz es addigra mar a nő mindent felterkepez rola.
2023. márc. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
47%

26

Vannak ilyen r*banc nők! De annak megvan az ára... pont azért r*bancok!

Én nem vagyok sem vekony, vagy a jelenlegi szépségideálnak megfeleloen szép, de ha 300ezret keresne a pasim, mikozben én 2x annyit, biztosan nem egymást keresnénk. Döbbenet! A fullos nő kéne, de nyujtani mit tudsz cserébe? Semmit...

2023. márc. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
94%

#11 Elég unintelligens, de legalábbis visszataszítóan felszínes lehet az a nő, aki ennyi pénzt képes elkölteni ilyen hitvány ócskaságokra. Régen rossz, ha már oldalakon keresztül kell sorolni, hogy mitől lesz "szép" valaki. Ha vki ennyire túlzásokba esik, akkor egy ponton túl már ellenkező hatást fog elérni.


A kérdés meg nyilván provokatív, de ennek a lánynak riasztóan furcsa, természetellenes a szája. Ez egy átlag nő, aki feltehetően egy vagyont költött arra, hogy instakompatibilis külsője legyen, de hogy vonzóbb nem lett tőle, az biztos.

2023. márc. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Jól írja az előző. Amúgy ez egy teljesen átlag nő.
2023. márc. 11. 11:21
 30/38 anonim ***** válasza:
75%

Jahogyezazátlagnő? 😂😂😂😂😂😂

Az atlag pasi, meg te vagy mi? A 300 nettoval, meg alberlettel! Hogyne

2023. márc. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!