Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi pénzzel kell rendelkezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzzel kell rendelkeznie egy férfinek ha egy 18-32 közötti vékony nőt akar maga mellé?

Figyelt kérdés

Albérlet, 300 ezer nettó , Suzuki swift (1991) elég?


Ilyen típusú lányoknak ? [link]


2023. márc. 11. 08:03
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
78%

#5

Mondod ezt ugy, hogy te is kinézetre hajtasz! Gondolom, nem a lány belső ertekei fogtak meg. Nemdebár?


A hugom hasonlo kaliber egyebkent. Ennek megfelelő pasi van mellette. A kulsejére altalaban havonta költ annyit, mint a te havi fizetesed, azert, hogy igy nezzen ki. (A csajon szerintem dior rúzs van, este lauder alapozó, dior szemceruza, szerintem douglasos szemhéjfesték paletta, plusz a keratinos hajkiegyenesités. (Ez nyaktól felfele 70 ezer! Alsóhangon)

2023. márc. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hogy ez a gyakori! Itt mindenki milliomos! 300 nettó átlagbér Budapesten. Vidéken mèg alacsonyabbak a bérek.
2023. márc. 11. 09:06
 13/38 anonim ***** válasza:
65%

"300 nettó átlagbér Budapesten"

Aha 😂😂 ennyi volt jópár éve. Mivel foglalkozol, azt megkérdezhetem? 🙃 ne akarj ilyen nőt ha ennyire csóró vagy, nem hozzád való. Többszörösét költi ruhákra, kiegészítőkre, sminkekre, meg a kinézetére.

2023. márc. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
75%
300ezerből még lejön az albérlet ára is? Egy kiflit azért tudnál venni a csajnak, vagy az se férne bele?
2023. márc. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
74%
Mi ez a sok hulye kerdes? Az olyan nő akit a pénz érdekel az annyit is ér. Semmit. Nem ilyen társat kell keresni.
2023. márc. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, én a képeket nézve azt látom, hogy ez a nő luxuséletet szeretne, vagy így is él. Innentől nincs miről beszélni. A belső értékeket mellékesek, láthatóan neki ez az életvitel az életcélja. Gazdagot tud találni biztos. Én ha gazdag lennék se kellene ilyen, mert látom hogy nagyon ekörül forog. Pont a belső értékeket nem látom nála megjelenni, csak ezt a felszinességet.
2023. márc. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
25%
#16 ezt úgy írod, mintha évek óta ismernéd a csajt, közben életedben először most láttál róla egy képet
2023. márc. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Ételfutar vagyok. Nem mintha ez a kérdésben számítana.
2023. márc. 11. 09:31
 19/38 anonim ***** válasza:
80%
Ez most olyan, mintha én amiatt kezdenék hisztizni, hogy nekem Vilmos herceg kell. A saját szinteden lévő nőkkel próbálj meg ismerkedni.
2023. márc. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy téged mi fogott meg ebben a csudálatos teremtésben, amiért azt gondolod, hogy vele például harmonikus kapcsolatban lennétek?
2023. márc. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!