Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők nélkül létezne emberiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nélkül létezne emberiség de férfiak nélkül nem,a nőket kiválthatja pl mesterséges megtermékenyítés az élet feltételeit biztosítani valami inkubátorral?

Figyelt kérdés

szóval itt nem kéne életet teremteni a semmiből hisz a férfiakban meg van a mag a nők jelképezhetik a talajt megfelelő talajt mesterségesen még előlehet állítani de a magot a semmiből elég nehéz.

Ki mit gondol erről


2023. márc. 5. 16:50
A kérdező szavazást indított:
igaz
nem igaz
tudományosan is alá tudom támasztani a véleményem és ki is fejtem.(tudom hogy ez elméleti kérdés csupán az unalom kreálta)
nő vagyok és ez személyes sértés
pasi vagyok és sértőnek találom
fú gyerek te jól be vagy mindenezve :)
34 szavazat
1 2 3
 1/30 hollófernyiges ***** válasza:
86%
Figyelj jobban a bioszórán.
2023. márc. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%
Egyelőre nem tudnak gyermeket létrehozni mesterséges inkubátorral, talán soha nem is fognak. Viszont megszámlálhatatlan mennyiségű spermium van jelenleg is lefagyasztva, tehát pont a férfiak azok, akik ha holnap eltűnnének a föld színéről, nem esne kétségbe senki. Max az, aki eddig nem tudta egyedül kinyitni a befőttes csemegeuborkát.
2023. márc. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
88%
Túl sok volt a B-kategóriás sci-fi.
2023. márc. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
9%

#2: Sok sikert a modern infrastruktura fenntartasahoz nokent. Gondolom szivesen tartanad karban telen-nyaron az elektromos vezetekeket, vagy dolgoznal epitoiparban, vagy mennél el tuzpltonak.


Nem a befottesuveg kinyitasanal tunne fel a ferfiak hianya, hanem a keszpenznek vett kenyelem megszunesekor.

2023. márc. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Az ugye megvan, hogy a nőkben van a mag másik fele? Tudom, hogy a köznyelvben az emberek jobban szeretik gechinek képzelni magukat, mint petesejtnek, de azért a tények felett nem lehet elsiklani.
2023. márc. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
81%
Pont, hogy nők nélkül nem létezne emberiség jelenleg ugyanis semmilyen olyan technológia nem létezik, amivel gyereket lehetne világra hozni, erre egyedül a nők és a méhük képesek. A férfitól elég a sperma, amiből jelenleg is rengeteg mennyiség van lefagyasztva, tehát nem nehéz kikövetkeztetni, hogy ha már mindenáron választani kéne, akkor rátok nincs szükség ebből a szempontból.
2023. márc. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
81%

"#2: Sok sikert a modern infrastruktura fenntartasahoz nokent. Gondolom szivesen tartanad karban telen-nyaron az elektromos vezetekeket, vagy dolgoznal epitoiparban, vagy mennél el tuzpltonak."


Gondolom azt hiszed, hogy minderre csak és kizárólag férfiak képesek, és csak is azért, mert lóg valami a lábatok között. :))

2023. márc. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nok nelkul kevesebb haboru lett volna.
2023. márc. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
95%

Fordítva már lehetséges lenne, ha nem lenne etikáltan 🙃. Nem is akkora újdonság 2009-es MTI cikk a forrássa. A petesejt meg nem "talaj" amiben elvetik, hanem mindkettő fontos a gyerekhez, annyi a különbség, hogy már spermiumot hoztak létre mesterségesen, a sok lefagyasztott spermiumból és a lefagyasztott embriókból kinyert spermakultúrából meg is van oldva férfi nélkül.


[link]

2023. márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Az első alkalommal, amikor sikerülne létrehoznotok egy nőt, kitörne egy világháború, és megölnétek egymást.
2023. márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!