Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társadalom szemében elítélen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társadalom szemében elítélendő lenne, ha összejönnék a harmadunokatestvéremmel?

Figyelt kérdés

Az ükszüleink közösek ergo.

Amúgy nem ismertem korábban, apámra emlékszik kamaszkorából, és mivel a nagyanyáink unokatestvérek, ők rendszeresebben beszélnek és találkoznak egymással.

28n vagyok, ő 40f.


2023. márc. 2. 10:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
51%
Ebben a nyomorult társadalomban már semmi sem elítélendő. Pár napja volt kint egy kérdés amiben egy testvérpár akart szexelni, buzdították őket, csak húzzanak gumit az volt a válasz majdnem mindenkitől. Tök mindegy hogy rokoni szálak, vagy "testvírek" dugnátok minden rokonnal. De ha a kolléganőm tetszik azt meg elítélik mert munkahelyen NE ismerkedj. Úgyhogy kár volt a kérdést kiírni, mert mindenki biztat arra hogy éljetek együtt, sokasodjatok. Beteg egy társadalom amiben élünk, el jöhetne már a világ vége.
2023. márc. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!