Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme a 3.randinak ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a 3.randinak ha?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kétszer randiztam egy sráccal. Nem volt rossz, viszont a második randin sokszor volt kínos csend,nem igazán van közös témánk . Van értelme így folytatni ? Vagy inkább hagyjam annyiba a dolgot?

2023. febr. 26. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha szimpatikus, mint ember és látsz esélyt arra, hogy meg tudod kedvelni akkor van. Lehet, hogy csak azért nem megy még annyira a társalgás, mert mindkettőtöknek fel kell oldódni.
2023. febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
3. esélyt megérdemel szerintem is.
2023. febr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom mennyit adtál bele az egészbe, nagyon érdekes személy lehetsz. Ja nem 😂
2023. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3. Köszönjük az értelmes megnyílvánulásodat! Nyílván csak rajtam múlik a dolog ,nem két emberen.🤣🤦‍♀️ Biztos te még a randiig se jutsz el.
2023. febr. 26. 22:21
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Én is adnék neki 3. esélyt.Ha akkor se lesz még az a tűz vagy kínos csend lesz sokszor akkor viszont nem kell több tali.
2023. febr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat ! :) Mindenkinek ment a zöldkéz. (3.leszámítva ) Azt hiszem megfogadom a tanácsotok,és adok még egy randit a dolognak , végülis nem vesztek vele semmit. :)
2023. febr. 26. 22:34
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nincs sok értelme. Amikor én olyannal randiztam, aki igazán tetszett, akkor a kínos csend helyett izgalmas szemkontaktus meg nevetés/mosolygás volt. Tehát, amikor épp nem beszéltünk. Kínos csend csak olyanokkal volt, akik valójában nem tetszettek.
2023. febr. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hol randiztatok? Mi volt a program?
2023. febr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Első randin megláttam a nőt és ahogy a látóterembe került tudtam hogy vége. :)
2023. febr. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek vannak rossz napjai, lehet, hogy kifogtál egy ilyet. Ha külsőleg vonz, próbáld meg még egyszer. Ha nem, akkor ne erőltesd.

44F

2023. febr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!