Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az,hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy a férfiak bejelölnek idegenként ismerösnek a Facebookon,de mikor visszajelölök,utana nem irnak,tehat nem ismerkedünk meg ,ennek mi az értelme ?

Figyelt kérdés
2023. febr. 12. 21:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Ez olyan, mint amikor bemész egy drága ruhaüzletbe, és megkérdezik segíthetnek-e. "Köszi, de csak nézegetek."
2023. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tehat bejelölnek de Nem akarnak semmit.Ertem.Szuper.
2023. febr. 12. 21:55
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Miért, mikor lett a facebook társkereső?

Bejelöl, megnéz, aztán hello, el is felejti kb hogy az ismerősei között vagy, míg meg nem lát rólad valamit a hírfolyamban. Ha neked feltétlenül szükséges 5000 ismerős, akkor csak hajrá.

2023. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Van aki csak ismiket gyüjt.
2023. febr. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen de Ezek mind egyedülàlló ferfiak èn meg egyedülálló nö .Furcsa hogy bejelölnek,de megismerkedni viszont már nem szeretnènek…
2023. febr. 12. 22:21
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit az 1. írt. Kiegészítve azzal hogy aki ezt csinálja az egy nap alatt szerinted hány tetszetős profilt jelölget be? Utána még ha ír is egy párnak, mire kikosarazzák már nem is emlékszik a többire. Ezzel a módszerrel olyan sok ismerőse lehet hogy még átlapozni is fájhat. Vaktában jelölgetnek mindenkit aki tetszik nekik, komolytalannak tartom az ilyeneket.
2023. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem benne vannak a pakliban a kamu profilok is.

Nyilván kell sok ismerős ahhoz, hogy reálisnak nézzen ki. Bejelöl egy rakat embert, akit reális, h az adott kamuprofil ismerjen és ha csak a fele is visszajelöl, done.

És itt most nem arra gondolok, h a Gizike unatkozik és kitalált személyeknek csinál profilt. Ezekkel szokás kereskedni is, vírusokat terjeszteni, stb.

2023. febr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Totál OFF, de... te vissza is jelölsz másokat?! :O Engem soha nem jelöltek, sőt jellemzően inkább tiltottak is. Ezek szerint nem kéne feladnom ilyen gyorsan.
2023. febr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

6:

Én is csináltam már. Az én korosztályomban minden lehetőséget meg kell ragadni, mert a legtöbben már foglaltak. Csak olyanokat jelöltem, akiről feltételezhető, hogy egyedülálló nő. Egyetlen egy jelölt vissza, vele alakul is a dolog. A többiekkel is cseteltem volna, ha visszajelölnek, de nem jöttem be nekik. Kétség kívül vannak komolytalanok, de nem mindenki az.

2023. febr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
irjál te, ugyis akkora k.rva egyenlőség van
2023. febr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!