Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem helyes, apa testű 38 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem helyes, apa testű 38 éves férfiként esélytelen hogy csinos vonzó barátnőm legyen, úgy hogy én nem vagyok hajlandó kezdeményezni és udvarolni, tehát elvárom hogy a nő tegyen lépéseket felém?

Figyelt kérdés
Tehát mennyire jellemző, hogy csinos nők félénk, bátortalan férfiakat felszednek, úgy hogy sokkal jobban néz ki a nő?
2023. febr. 26. 12:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Most nem akarja, hogy felismerhető legyen. De a probléma itt is ugyanaz.
2023. febr. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen esélytelen.
2023. febr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vegyél lottót, arra több esélyed van nyerni mint a nő legyen az életedbe.
2023. febr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
95%

Tehát nem vagy jóképű, el vagy hízva, lassan 40 éves leszel, félénk és bátortalan vagy (ergó nincs önbizalmad) és azt várod el hogy a csinos nők majd téged szedjenek fel, mert neked nincs arra tököd hogy leszólítsd őket?


Ez valami troll kérdés?

2023. febr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
14. Nem troll kérdés... egy ilyen férfi nem vágyhat csinos nőre?
2023. febr. 26. 15:24
 16/19 anonim ***** válasza:
74%
És amúgy mit szeretnél csinálni egy csinos,vonzó,fiatal barátnővel te kis incel szűzike? Egy ilyen kaliberü gádzsi már elvárja a tapasztalatot,14 évesen még megesik de egy 38 évestől már nem tolerálható ha annyitól a gatyádba élvezel hogy hozzáérnek a farkadhoz(nulla tapasztalatod van minden téren).Mondjuk erre nem fog sor kerülni mert nem fogsz eljutni eddig egy nővel sem mert pár mondatból levágják hogy mi a pálya. Szerinted mekkora igény van a nők részéről egy 38 éves kisfiúra? Nulla. És ha eddig nem kellettél a kutyának se akkor ahogy idősödsz még annyira se fogsz kelleni.
2023. febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem unod még?
2023. febr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
87%

Én is hasonló cipőben jártam 20 évesen, elegem lett abból hogy nem kellettem a lányoknak, ezért lefogytam, felszedtem 10 kg izomtömeget, elkezdtem stílusosabban öltözködni és azóta javult az önbizalmam és a csajozás is könnyebben megy.


Azt tanácsolom neked hogy kezd el edzeni, nem fogod megbánni!

2023. febr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
50%
Egy ilyen ferfi is vagyhatna nore, de mint tudjuk Balazska szamtalan virtualis szemelyiseget futtat egyszerre, shrek is az ove, megg 44/f, meg d-kosar is. A stilusbol lehet felismerni. A bena kerdeseid nem leplezik el, hogy egyszer 25 eves, maskor 45, meg a centiket es a kilokat valtoztatod. Attol meg ugyanaz a kreten vagy.
2023. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!