Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek kizáró okok az ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek kizáró okok az ismerkedésnél szerinted úgy általánosságban?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok (férfi)


1. Nincsenek barátaim, és soha nem is voltak. Nem igazán járok sehova, ha igen, akkor egyedül.


2. Soha nem volt még barátnőm, soha nem kezdeményeztem senkinél, mert ennyire introvertált vagyok. Pár lány kezdeményezett nálam, de én nem voltam elég bátor, és nem léptem semmit.


3. A telefonomban kb. 10 névjegyzék szerepel, illetve a galériában kb. 30 képem van.


4. Most már csak késő este viszem ki a szemetet, mert nem szeretnék a szomszédokkal találkozni, illetve ha hallom hogy más is jár a lépcsőházba, azonnal bevágom az ajtót szó szerint és visszavonulok.


5. Semmilyen közösségi oldalon nem vagyok fent, mert nem is lenne kit bejelölnöm. Anyámon, apámon és a 2 testvéremen kívül nem tartom mással a kapcsolatot.


Nos, alapvetően én nem ismerkedem, de olyan szituációba keveredtem a munkahelyemen, hogy jött egy új lány, és vele beszélgetek, és úgy érzem, hogy lehet belőle valami, mert ő is eléggé introvertált, bár neki van pár barátnője tudtommal, de ezek a témák még nem igazán kerültek szóba.


Viszont ha elmondom ezeket neki szerintetek kiábrándulna belőlem? Legalábbis ti kiábrándulnátok belőlem?

Egyénként hogy lehet ezeket magabiztosan elmondani, ezeket a dolgokat? És utána nem fog lenézni engem az illető? (mert gondolom az fog történni... de nem is érdekel)

Mert nem szeretnék hazudni sem, mellébeszélni sem...


Ezektől függetlenül a külsőmmel semmi baj nincs, és mindig csodálkoznak az emberek, hogy miért nincs még barátnőm, pont nekem hogy hogy nincs. Hát a személyiségem miatt. De változni már nem fogok, mert nem tudok, ilyen vagyok.


2023. febr. 25. 12:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennek ellenére összejössz a csajjal, semmi probléma. Azért szóba állsz emberekkel? Én sem szeretem a felesleges bájcsevejt.
2023. febr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kimondottan introvertált vagyok, az utóbbi két exemnél fennállt ugyanaz a helyzet, mint a te 1. pontod. A kapcsolatunk elején is furcsa volt ez már önmagában, mert egy introvertált embernek is szokott lenni legalább 1-2 közeli barátja, de utólag azt gondolom, rohadt nagy red flag, ha valakinek nincsenek a szülein és pár rokonán kívül kapcsolatai, ez mind a kettőjüknél bebizonyosodott, hogy nem véletlen. Az meg, amit a szomszédokkal csinálsz, beteges. Egészséges párkapcsolatot lehetetlen így létesíteni.
2023. febr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd el, majd rájön magától.


Egyébként mivel töltöd az idődet?

2023. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!